Nakhla - El basha - Grape flavour

vsetky druhy patriace pod znacku Nakhla

Moderátori: remus, wladas

???

1
1
17%
2
4
67%
3
1
17%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 6

Nakhla - El basha - Grape flavour

Poslaťod gRnR » Str Okt 27, 2010 8:34 pm

Krabička (50g) Tmavé hrozno - nie až tak suchý tabak ako ostatné nakhly, ale zvlhcovac bolo potrebne pridat

Vôňa - jeden z najlepšie voňajúcich tabakov čo som kedy mal...po otvorení krabičky krásna vôňa

Chuť - chuť je taká ľahká ale nie až tak výrazná ..pripomína mi červené víno a vždy mám na tento tabak chuť :D

Dym - bez zvlhčovaču je to slabé ale po pridaní je to fajn :)

Celkové hodnotenie - tabak ma oslovil hlavne kôli vôni ale aj chuť je taká príjemná...tento tabak je jeden z mála tabakov s ktorým sa mi nehodí mixovať iný tabak...je taký jedinečný...

Dávam tomu 8/10
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod legend » Uto Jan 11, 2011 4:05 pm

Obsah: Suchší a veľmi dobre aromatický tabak, po otvorený som sa dosť čudoval že nieje tak na hrubo nasekaný.

Vôňa: Ako som už spomínal strašne dobre voňal, tak jedinečne hneď po otvorení krabičky som si ho obľúbil.

Chuť: Hneď po prvom vydýchnutí som vedel že je to pecka, tabak mal jedinečnú chuť proste ako hrozno mne chutilo musím povedať :-)) .

Dym: Čo ma sklamalo bol dym, aj keď zo začiatku išli dobré kúdole dymu onedlho z toho nič nebolo len malé obláčiky :D

Výdrž: výdrž je tiež jedna z veci ktorá ma sklamala, tabak sa rýchlo prepálil ale po pridaný molamixu je to jedna radosť. :-)

Celkové hodnotenie: 8/10
legend
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 11:25 am
Bydlisko: Nitra


Späť na Nakhla

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron