Al Waha - Peach

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
0
Nehlasovalo
2
5
56%
3
1
11%
4
2
22%
5
1
11%
 
Celkom hlasov : 9

Al Waha - Peach

Poslaťod Maki » Pon Aug 03, 2009 4:03 pm

tabak znacky Al Waha, prichut broskyne....

po rozbaleni ovanie prijemna broskynova vona a na pohlad krvavocerveny tabak v strasnej kope melasy...

po nalozeni je chut vyrazna, dym husty...

moje hodnotenie kazi jedine to, ze to je al-waha => plno bordelu a tabak treba trhat... inak znamka: 2 (ceresna je lepsia proste)
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod agrashi » Sob Feb 06, 2010 4:34 pm

AL waha broskyna je naozaj dobra, mne teda chutila urcite, dym husty, vydrz dobra, sladka chut, vona velmi pekna - cista broskyna. velmi som s nou spokojny. na rozdiel od Maki-ho v mojom baleni bol tabak dobre posekany, az som bol prekvapeny, nemusel som vobec trhat ale krajat.

8/10
agrashi
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 3:34 pm

Poslaťod Dali » Uto Jan 25, 2011 7:36 pm

takze...
250g, priemerne nasekany, melasy dost, ale na al wahu som cakal viac
vona bola uplne ako ked mate ladovy caj, alebo tie granule co sa zalievaju vodou.. urcite poznate tu vôňu...
chuť, dá sa povedať taká ako aj vôňa,
dymu bolo dost :)
jedine, co mi na tomto tabaku vadilo naozaj, ze aj ked mam sladke tabaky rad , guava a jahoda uplne v pohode bez miesania, tak broskynu samotnu si nedam uz nikdy.... bolehlav jak hovado, srdce mi busilo neskutocne prudko, piskalo mi v usiach...fakt to je sila....s mätou to bolo upne v pohode, avsak same je to, aspon pre mna, nefajcitelne :/

7/10

menim recenziu :D plny kotol citronu, 4 listky broskyne len, uplne minimum, aj tak po 10 minutach mi je totalne nahovno ta broskyna je svinstvo... 1/10 len kvoli peknemu dymu.. uz to nechcem ani vidiet
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Flash » Uto Feb 01, 2011 8:27 pm

Balenie: 250g Nahrubo nasekaný tabak, dosť bordelu, celkom dosť melasy

Vôňa: Ako ladový broskyňový čaj dosť výrazná

Chuť: No neviem či som vychytal nejaku zlu pixlu ale ja som tam absolutne nič necítil! Nakladal som to asi 10 krát každý krát iným spôsobom a nevydoloval som z toho absolútne žiadnu chuť!

Výdrž: asi 70 minút

Dym: O niečo lepší ako nakhla

Celkové hodnotenie 2/10( 2 bodiky iba kvôli tej vôni inak to bol úplny prepadák a tabak ktorý ma doteraz najviac sklamal, pretože som mal celkom veľké očakávania)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Jozefo » Pia Mar 04, 2011 5:30 pm

Normalne nechapem. Zadovazil som si 250g a som sklamany. Tabak sa tvari kvalitne, ale vobec nevydrzi tolko ako Al fakher. Chu ma divnu, nechuti mi. Vobec to nie je ako broskyna.

3/10 nie je total nefajcitelny...
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod Dali » Pia Mar 04, 2011 7:47 pm

si cakal ze al waha bude ako fakher? :D
inak fuj-grc tento tabak fakt.. :D
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Jozefo » Pon Mar 07, 2011 11:12 am

Naozaj by som bol zvedavy, ci v tej al wahe maju nejakeho managera kvality, alebo produktoveho mngr. lebo tento tabak je cista antireklma. Myslel som ze mi nemoze nieco tak vadit.
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am


Späť na Al Waha

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron