Al-Waha - Two apple

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
4
50%
2
1
13%
3
2
25%
4
1
13%
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 8

Al-Waha - Two apple

Poslaťod robci465365 » Pon Aug 03, 2009 6:10 pm

Tabak s príchuťou dvojitého jablka.
Do tretice výborný tabak, hustý dym výrazná chuť, odporúčam džús vo vode (netreba to preháňať), samozrejme ľad, u mňa (1).
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod xblast » Ned Nov 22, 2009 10:27 am

tento tabak som kupil len nahodou ale velmi milo ma prekvapil :) sice som pouzil nejaky divny RZU lebo dym nebol taky husty ako som cakal, no chut bola uzasna... proste mňamka :)
xblast
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Jún 20, 2009 4:33 pm

Poslaťod Maki » Pia Mar 19, 2010 10:26 pm

k tomuto tabaku som siel s odporom, ale povedal som si ze treba skusit...
nemam totiz rad nakhlu dve jablka, ani bahrajn od fakhera... vadi mi tam ta prilis silna chut sladkeho drievka a absolutne nevyrazna chut jablka...
pri wahe to je naopak - sladke drievko ten tabak iba dotvara

konzistencia, vydrz, dymivost - klasicky waha

chut + vona - vona mi vadi, lebo ma odradza ta silna vona sladkeho drievka, no na chuti sa to az tak neprejavuje...

7/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod kubcoo » Pon Mar 29, 2010 5:16 pm

Dnes som vyskusal tento tabak, ktory mi dosiel dnes rano ...

Aroma z otvoreneho tabaku - pekne to vonialo a okamzite ta aroma prerazila po celej izbe

Chut - mierne som citil tie jablka v ustach, ale podla recenzii som od toho cakal nieco viac ... citil som v nom mierne naznak maty (mohlo to byt dosledkom toho, ze dva dni pred tym som tam mal nalozenu cisto len matu, lenze fajku som peclivo vycistil ako po kazdom pouziti - davam si na tom celkom dost zalezat)

Dym - bol krasne husty, ale zeby zrovna po jablkach bol citit, tak to skoro vobec ...

Vydrz - tak to tazko povedat, lebo po takej stvrt hodinke som to zabalil, lebo mi z toho tabaku prislo dost nevolno a zalial ma doslova az studeny pot po celom tele - to sa mi doposial este nestalo a to som tych fajok uz hodne vyfajcil ...

Pripravovane to bolo s dvomi RZU, cisto len tabak dve jablka a do vazy som dal lad ...

Dal by som mu tak hodnotenie 5/10 - cakal som od neho podla recenzii skutocne viac, ale este ho budem skusat dalej, kedze mam 250g balenie, tak pripadne este upravim recenziu ...
kubcoo
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Mar 22, 2010 2:05 am


Späť na Al Waha

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron