Al Waha - Orange Cream

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
2
100%
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 2

Al Waha - Orange Cream

Poslaťod nZL » Str Nov 11, 2009 11:59 pm

Vyzor: (250g tub) Nasekany podobne ako Nakhla, teda trochu na hrubsie ako AF, len ovela viac melasy

Vona: Uzasna vona, tabak voni zaroven sviezo ako pomaranc ale je zjemneny takou sladkou kremovou chutou, fakt skvele

Chut: Chut ma nesklamla, chuti to tak ako to voni - vyborne, len by mohla byt trochu vyraznejsia

Vydrz: Nic moc, maximalne co z toho dostanem je priemerny dym, ak pridam uhlik tak uz nezvlada a skrabe.

Dym: Priemer

8/10
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Re: Al Waha - Orange Cream

Poslaťod quicky6 » Uto Feb 16, 2010 9:52 pm

Zloženie: VF TopMark + klasická korunka s 2 vrstvami hrubšieho alobalu, hadica Nammor, vo váze voda + pár kvapiek mlieka, 2 polovice cocobrico

Výzor: (50g krabička ) najemno narezaný Jordánsky tabak, zopár hrubších ale krátkych stebiel, farba karamelová, melasy akurát (o niečo menej než Al Fakher)

Vôna: Pri rozbalení super vôňa - cíťiť tam určite pomaranč a asi vanilku, niečo ako pomarančovo-smotanová zmrzlina.

Chuť: lahodná vanilkovo-krémová chuť, sladká, podobná ako vôňa len o niečo slabšia


Výdrž: No mne vydržala asi hodinu pri tých dvoch polkách cocobrico

Dym: priemerný, síce po nejakých 10 min. som mal dosť veľké oblaky (aj som sa čudoval)

Celkové hodnotenie: 9/10 Podľa môjho názoru jedna z najlepších príchutí tabakov Al Waha
quicky6
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Sob Nov 28, 2009 10:35 pm
Bydlisko: Komárno

Poslaťod Ficki » Pia Okt 01, 2010 12:41 pm

celkom fajn, jemná pomarančová chuť so "smotanovým" nádychom.. :)
Ficki
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Júl 23, 2009 11:35 am

Poslaťod american8oy » Pia Dec 10, 2010 7:33 pm

Nie je to zlý tabak, ale mne vadilo ze bol taky kyslasty. Dym priemer. Bolo citit pomaranc a trocha takej smotanovej chute ale aj ta kyslost a to mi vadilo.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB


Späť na Al Waha

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron