Al Waha - Orange

Moderátori: remus, wladas

znamka?

1
1
17%
2
2
33%
3
2
33%
4
1
17%
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 6

Al Waha - Orange

Poslaťod Maki » Pia Mar 19, 2010 10:31 pm

tabacek znacky al waha s prijemnou pomarancovou vonou a prichutou - mierne sladky a zaroven sviezy - v kombinacii s matou mnamka...

konzistencia, vydrz a dymivost - klasicky waha

chut + vona - naozaj prijemna, neurazi, neomrzi...

8/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Pia Júl 30, 2010 4:54 pm

Akurat bafkam tento tabak.
Konzistencia typicka pre wahu, cize fajne melasovity tabak, vyborna svieza vona.
Dym, celkom husty, lepsi nez nakhla, ale chut mi pride prakticky identicka ako pri nakhle, cize taka skor ako pomarancova kora, nez ako samotny pomaranc. Ale bafka sa prijemne a posobi mierne osviezujuco.

Celkovo hodnotim tak 7/10. Urcite by som k tomu pichol matu, ale nemam.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod usiacikk1 » Uto Aug 17, 2010 10:44 am

no vcera som ho pobafkala. po otvoreni krabicky ma ovalila "vona" typu osviezovac do WC. po rozbaleni prveho obalu to bol diametralny rozdiel, vona prijemna pomarancova, ale nie original pomaranc. ako uz bolo vyssie spomenute, skor sa to podoba na pomarancovu koru. konzistencia typicka pre wahu. bafkanie nebolo zle, ale xut mi prisla troxu umela, asi to bolo sposobene tou kôrou. dym klasika waha. hodnotila by som ho ako priemer. urcite bude lepsi ked ho namiesam s medom, glycerinom a potom do korunky este troxu maty.

hodnotim 7/10
usiacikk1
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 12:56 pm
Bydlisko: okres NM, obcas BA


Späť na Al Waha

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron