Golden Al Fakher - Eskandarani Apple

Moderátori: remus, wladas

znamka

1
0
Nehlasovalo
2
1
20%
3
1
20%
4
2
40%
5
1
20%
 
Celkom hlasov : 5

Golden Al Fakher - Eskandarani Apple

Poslaťod Maki » Štv Aug 06, 2009 10:48 am

unifikovana recenzia - po rozbaleni neskutocna vona, tabacek bez bordelu, najemno nasekany, vela melasy, chut vyborna, dym husty a pri dobrom nalozeni a cocobrico kludne aj 80 minut vydrz

eskandarijske jablko - s mienou prichutou marhule - v sacku vonia tak neskutocne ze som si normalne musel odrhryznut a oblizat prsty, ale po nalozeni ma cakalo mierne sklamanie - chuti dobre, ale malo vyrazne - mozno to bolo preto ze nakladal spolubyvajuci a potom sa to jablko zahadne stratilo, ale nepresvedcilo ma to ani pri 2. ochutnavke....

7/10
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Kexo » Štv Aug 06, 2009 3:53 pm

podla mna chuti tak trochu ako Jar :D bahraini je o dost lepsie
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Str Dec 16, 2009 8:29 pm

Nevyrazna ale celkom dobra chut a hlavny plus ze to nexuti ako ostatne jablka ale tak viac sviezo u mna 9/10
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod nZL » Str Feb 10, 2010 1:48 pm

Vyzor: (250g) Na jemno nasekany tabak, velmi vlhky, pomerne dost stoniek na to ze to je golden, aj ked su uplne rozsekane.

Vona: Nepovedal by som ze zelene jablko. Voni to zvlastne, neviem to opisat. Najviac sa mi to priblizuje k marhuli ale je tam este nieco ine. Zda sa mi ze to odniekial poznam ale neviem si spomenut, ako nejaky druh cukrikov mozno.

Chut: Rovnaka ako vona, co ja viem jak kremova marhula. Fakt tazke to opisat. Nepride mi to moc prirodne a ani ako zelene jablko a nepride mi to ani slabe ako ste spominali.

Vydrz: V pohode, nemam co vytknut, nechuti spaleno ani neskriabe.

Dym: AF - huste jemne kremove oblaky.

8.5/10 velmi fajcitelny tabak, len je to taka zvlastna prichut. Ked su klasicke ovocne tabaky (broskyna, jahoda...) tak sa da porovnat ci to chuti ako to ma chutit, tuto ked to ma chutit ako zelene jablko tak to asi tazko. Aj ked to je chutne, ale nie nejak extra pre mna.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)


Späť na Al Fakher

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron