Al Fakher - Cherry

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
2
33%
2
3
50%
3
1
17%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 6

Al Fakher - Cherry

Poslaťod nZL » Str Okt 07, 2009 9:55 pm

Vyzor: (50g vzorka) Na jemno nasekany tabak, velmi vlhky, zopar stoniek.

Vona: Prenikava visnova vona, fakt dobra taka nakysla, presne ako visnovy kompot

Chut: Neni zla, je to v pohode chut, dost podobna voni, ani moc sladka ani kysla

Vydrz: Dlha, cocobrico 3kg uhliky maju kratsiu vydrz ako tabak. Vydrzal dokonca tri brikety a pri konci tretej este stale isiel poriadny dym aj chut (ale bolo to vonku a bez tarbusu, vnutri by vydzal menej)

Dym: Nadpriemer ako kazdy Al Fakher, mozno trochu viac ako ine Al Fakher prichute

8/10

Video na ukazku dymu, bolo to pri konci 2. brikety, skoda ze mata uz koncila a bol som vonku takze to trosku odfukovalo ale na ukazku staci myslim http://www.youtube.com/watch?v=DOjVqishFQ8
Naposledy upravil nZL dňa Pia Feb 19, 2010 3:54 am, celkovo upravené 1
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod David091 » Sob Okt 17, 2009 4:37 pm

kedze si dal to video sem tak sa chcem aj opytat.....mam tiez AF ale vobec mi nejde taky brutalny bym....moze to byt tym ze je vela vody vo vaze alebo tym ze mam uhlik maly a na kotol by sa vosiel aj o polovicu vacsi?
nepouzivam cocobrico ale normalne RZU z kauflandackej trafiky
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod nZL » Ned Okt 18, 2009 12:09 am

Je to hlavne druhom tabaku (aj vramci znacky maju niektore prichute trosku iny dym), druhom alobalu a dierami v alobale. Tabak Cherry, alobal dost kvalitny aj drahy a diery asi 1mm klincom som robil...
Naposledy upravil nZL dňa Pia Feb 19, 2010 3:53 am, celkovo upravené 1
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Maki » Ned Okt 18, 2009 12:29 am

nZL - very nice :) nepouzil si phunnel bowl ale, vsak?
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod nZL » Ned Okt 18, 2009 11:01 am

ee je to klasicka Mod Bowl, phunnel by som chcel vyskusat ale zatial som ho nevidel v shopoch, ani nevedia co to je
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod David091 » Ned Okt 18, 2009 12:45 pm

no dier som robil tou vecou co je na kliestach a alobal mam taky celkom pevny....a tabak bol al fakher peach
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod nZL » Ned Okt 18, 2009 9:17 pm

Tak celkom pevny to je relativne, zistil som ze alobal urobi VELMI vela. Tu istu shishu rovnako nalozenu tym istym tabakom s tymi istymi uhlikmi som mal 2x, raz s lacnym alobalom a raz s drahym. S drahym alobalom to vyzeralo asi tak ako na videu a s lacnym islo tak 2-3x menej dymu, shisha vydrzala ovela kratsie a aj to casto skrabalo.

V tvojom pripade bude viac problemov:

Uhliky - RZU maju o dost mensiu vyhrevnost ako brikety. Aj ked na druhej strane aj s RZU sa daju dostat dost velke oblaky len ich musis dat aj 3 (33mm)

Alobal - neviem ci sa to bude dat dobre rozoznat z videa ale skus http://www.youtube.com/watch?v=YkYp5UPPr4s od 3:00 proste ten alobal je uplne iny ako ten lacny, uz na pohlad to je pevnejsie aj iny zvuk to ma ked ho trha. Dobry alobal spravi velmi vela. A 2 vrstvy.

Tabak - nie vsetky AF davaju tolko dymu, co som zatial skusal tak Cherry a Mint davaju viac ako ine.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod David091 » Ned Okt 18, 2009 9:41 pm

no alobal bol naoza dost kvalitny.....lebo si pametam ze ked som ho chytil do ruky tak som si povedal ze fasa....
uhlik...to bude asi ten problem
ale aj dierk asi lebo som ich mal dost velke kedze nebolo nic lepsie ako ta dost hruba "ihla" na kliestach
ako davas dierky?
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod David091 » Ned Nov 01, 2009 12:09 pm

a uhliky si dal tri cocobricca naraz alebo postupne?
lebo ak postupne ked jeden dohorel a dal si druhy tak cocobrico je na normalnu korunku podla mna maly
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod LipoO » Ned Nov 01, 2009 5:22 pm

3 cocobrico ? ( kokosové uhlíky ak sa nemýlim ) pozeral som viacej recenzií a písali ste že kokos. uhle vydržia horieť aj 80 min.
a vy ste vystriedali 3 ?? ako dlho ste to fajčili ?
a kde sa dajú zohnať AF tabaky ?? moc som ich zaťial nevidel ...
LipoO
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 6:50 pm

Poslaťod nZL » Ned Nov 01, 2009 7:09 pm

3 brikety postupne, nie naraz. Zalezi ale velmi na tom ci si vonku alebo vnutri a kolko ludi fajci. Ked som mal vodnu sam a vnutri tak briketa vydrzala aj 2 hodiny, ale ked davame vonku s kamosmi a fuka trochu vietor tak ta vydrz je ovela mensia.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Maki » Str Nov 25, 2009 10:47 pm

vcera som konecne odtestoval cherry od AF - mozem povedat zo nom-nom :P

8/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Flash » Uto Jan 18, 2011 4:42 pm

Balenie 250g: Najemno nasekaný tabačik, bez bordelu, kopec melasy

Vôňa: čerešňová vôňa, trošku v nej cítiť nádych po alkohole, mne to pripomínalo cherry vodku

Chuť: Perfektná sladkokyselkastá chuť, tak akurát výrazná. Veľmi mi chutila, dokonca omnoho viac než nakhla a tá má dost dobrú čerešňu

Výdrž: Niečo málo cez 2 hodiny a po celú dobu intenzívna chuť a perfektný dym

Dym: Jednoznačne največšie kúdoly dymu ktoré som z Al fakher videl, paráda!

Celkové hodnotenie: 9,5/10 (Perfektný tabačik od Al Fakhera, jediné čo mi trošičku vadilo bola tá jemne alkoholová vôňa ale inak bezkonkurenčne najlepšia čerešňa)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

cherry

Poslaťod comix » Pon Feb 28, 2011 4:42 pm

vona neskutocna ! struktura tabaku klasika od al fakher, chut decentna visna ( oproti popularnej nakhly nieco uplne ine, menej sladke..resp. takmer vobec sladke )
odporucam s niecim zmixovat ( napriklad mata ). s al fakherou co som zatial mal tak najmenej vyrazna chut. trosku sklamanie. no napriek tomu jemny tabacik s decentou chutou, neskrabal ( co je by som povedal dost nezvycajne u tohto premioveho tabaku ).

moje hodnotenie 7/10

edit po dlhsom case: skusil som seknut s al fakher matou ( 2/3 cherry a 1/3 mata )..a teraz to je to prave labuzo..odporucam
comix
Beginner
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Uto Jan 12, 2010 9:51 am
Bydlisko: Bratislava 5


Späť na Al Fakher

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron