Golden Al Fakher - Strawberry

Moderátori: remus, wladas

znamka?

1
0
Nehlasovalo
2
1
50%
3
1
50%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 2

Golden Al Fakher - Strawberry

Poslaťod Maki » Ned Jún 13, 2010 11:57 pm

tak mal som zasa moznost odskusat nieco pre mna nove a to je zlata jahoda od fakhera...

konzistencia: ako kazdy fakher alebo golden faher - pekne najemno nasekany tabacik, vlhky poriadne

vona: o nieco lepsie ako obycajna jahoda od fakhera, prijde mi taka smotanovejsia

chut: zasa o nieco lepsia ako obycajna jahoda, aj ked velmi velmi podobna... kazdopadne ako smotanovo-jahodova zmrzlina

vydrz: klasika fakher

dymivost: klasika fakher

celkovo hodnotim po 2 razoch lepsie ako Al Fakher Strawberry a teda tak 7/10... mne proste tieto sladke tabaky az tak nechutia... najma nie ked nemam matu na miesanie... co uz...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod wladas » Štv Dec 09, 2010 10:55 pm

konzistencia:
na prvy poklad urcite lepsia nez klasicky al fakher...vlkejsi, ovela menej bordelu (jedna stonka pri kazdom druhom nalozeni), pekne nasekany

vona:
obycajnu jahodu som nemal tak moc neviem porovnavat ale je to krasa...ako maki napisal smotanovo jahodova
mam nutkanie to supnut do mlieka a spravit koktail :mrgreen:

chut:
parada, krasna jahoda

vydrz, dymovost:
klasika AF

po prvom nalozeni mam z neho velmi velku radost a to som riskol a kupil hned velke balenie...neluujem :-)

9/10
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Štv Feb 24, 2011 8:45 am

Balenie 250g: Najemno nasekaný tabačik, bez bordelu, o trochu viac melasy ako v klasickom AF

Vôňa: Voňalo to ako smotanová jahoda alebo ako jahodový milk shake

Chuť: Chuť ma dosť prekvapila, chutilo to presne ako to voňalo a keďže nemám moc rád túto kombináciu nebol som z toho až tak nadšený, naviše to bolo až moc sladké

Výdrž: okolo 2 hodín

Dym: klasika AF

Celkové hodnotenie: 7/10 (Dobrý tabak pre toho kdo má rád jahodový milk shake ktorý ja rád nemám, ale aj tak podla mňa stojí za skúšku)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod wladas » Štv Feb 24, 2011 2:42 pm

no ja menim hodnotenie a ta smotanovost mi tam vadi
aj s matov ju tam citit

7/10

radsej klasicku jahodku AF
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2


Späť na Al Fakher

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron