Al Fakher - Berry

Moderátori: remus, wladas

znamka?

1
1
33%
2
1
33%
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
1
33%
 
Celkom hlasov : 3

Al Fakher - Berry

Poslaťod Maki » Pia Nov 05, 2010 4:40 pm

tak hladal som, ale nenasiel som zeby to uz bolo recenzovane, tak sa na to podujmem ja, kedze som dneska tento tabak konecne odskusal...

unifikovana recenzia - po rozbaleni neskutocna vona, tabacek bez bordelu, najemno nasekany, vela melasy, chut vyborna, dym husty a pri dobrom nalozeni a cocobrico kludne aj 80 minut vydrz

berry - prichut samotna sa neda poriadne identifikovat ani podla vone, ani podla chuti, no na obrazku na krabicke vidim maliny a cernice, tak dajme tomu... vonia to pekne, chut nebola zla, no prisla mi malo vyrazna... mierne sladka, mierne kyselkava... chcelo by to trosku silnejsie... dym,vydrz atd - vsetko velmi dobre - klasicky fakher..

celkove hodnotenie - nebolo to zle, ale mohlo to byt o dost lepsie... 7/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Flash » Pon Dec 13, 2010 6:22 pm

Balenie 250g: Najemno nasekaný tabačik, bez akéhokolvek bordelu, plno melasy

Vôňa: Veľmi zvláštna vôňa ktorú tažko opísať a nemám ju ani k čomu prirovnať mala taký kyselkastý nádych a veľmi sa mi páčila

Chuť: Dobrá a vyvážená chuť nasládych malín a kyslastých černíc :z:

Výdrž: asi 110 min

Dym: Neskutočne kúdoly dymu ako to je pri každom Al Fakhery

Celkové hodnotenie: 9,5/10 (Super tabačik ktorému vlastne nieje ani čo vytknúť okrem toho že chuť mohla byť trošilinku silnejšia ale inak super!)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm


Späť na Al Fakher

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron