Al Fakher - Watermelon with Mint

Moderátori: remus, wladas

Ako hodnotite tento tabacik?

1
2
100%
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 2

Al Fakher - Watermelon with Mint

Poslaťod Mardy » Štv Mar 10, 2011 11:05 pm

Takze predbehnem Makiho o den v recenzii tohto tabaciku.

Vsetky vlastnosti su klasika AF, cize najemno nasekany tabak, krasne vlhky a paradna aroma.

Dymyvost jedna basen a chut proste mnam :x: Krasne citit melon a jemny podton maty, prijemne chladi a dodava tabaku super chut.

Fajcil som cca 90 minut s 2 kokosakmi, na chvilu som jeden zlozil lebo dym zacal trochu skrabat, ale potom som ho opat polozil na korunku a islo v pohode.

Pre mna zatial best AF, davam 10/10. Rozhodne odporucam kazdemu komu zachutil Watermelon, s matou je to proste mnam :L :smOke:
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod wladas » Štv Mar 10, 2011 11:12 pm

lepsie nez s rucne primiesanou matou?
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Mardy » Štv Mar 10, 2011 11:13 pm

Podla mna urcite, je to presne tak namixovane, ze ta mata neprebija chutou melon ale prijemne doplna. Ale je pravda, ze som tuto zmes mal 1x teraz, cize neviem posudit ako chuti s rucne primiesanou matou, ale podla mna lepsie kupit 1 tabak uz zmixovany.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Ned Mar 13, 2011 4:29 pm

no mardy - tu mas recenziu :D

len to chcelo este jedno fajcenie skor ako budem moct objektivne hodnotit...

watermelon with mint - na tento tabak som sa tesil hned ako som zistil ze AF takuto novinku ma - watermelon je od AF moj najoblubenejsi + ja pcham matu skoro do vsetkeho, takze som bol zvedavy...

vyzor: klasika fakher - vela melasy, nadrobno nasekany tabak, obcas trosku bordel...

vona: prijemna zmiesanina vodneho melonu a maty v akuratnom pomere

chut: vynikajuuuuca - velmi dobre trafeny strojovo miesany pomer - mata ani nepreraza, ani sa nestraca, ale dokonale zrazila sladkost vodneho melonu a trosku ho osviezila

dym: klasika fakher

vydrz: klasika fakher

verdikt: seriozne - co sa moze pokazit ked vezmete vynikajuci tabak a primiesate do neho matu? pokial mate radi matu.... :D u mna sa tento tabacik dostal pri znacke Al Fakher na 1. miesto.... davam im za povinnost spravit este Guava with Mint a Black Grape with Mint... inak samozrejmych 10/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno


Späť na Al Fakher

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron