Al Fakher - Chocolate

Moderátori: remus, wladas

Hodnotenie

1
1
50%
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
1
50%
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 2

Al Fakher - Chocolate

Poslaťod wladas » Pon Apr 11, 2011 8:36 am

Konzistencia: Klasicky AF, najemno nasekany, max tri male stonky v malom baleni, vela melasy.

Vona: Prenikava vona cokolady, konkretne mi to pripominalo salonky alebo nejaku bombonieru.

Chut: Tak isto ako vona ale samozrejme malo vyrazna. S matou to chutilo podobne ako Chocomint od Sheherazade.

Vydrz: Ako je u AF zvykom cize 90min vo vortexe s dvoma varkami uhlikmov po dvoch. Potom uz nebola chut ale dym stale dobry.

Konecne hodnotenie: S tabakom som velice spokojny. Tlacil som pri bafkani horalku takze este vacsia parada :-)

Pridam este obrazok aby to bolo prehladnejsie (kazda recenzia by ho mohla mat)

Obrázok
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Merco » Pia Máj 27, 2011 5:20 pm

Ták aj ja som sa dostal k tomuto tabačiku ,vynechám veci ako konzistencia,dym,výdrž to všetko ako je u AF zvykom je perfektné ;-)

Voňa: S kamošom sme sa zhodli že to vonia ako termix.

Chuť: Intenzívna ako býva u AF zvykom,v podstate taká ako voňa.

Celkové hodnotenie: Tak dajme tomu 7/10.S nakhla kokosom to bola pecka (aj som sa čudoval) a s jahodou od elements to bolo tiež zaujímavé striedali sa chute raz jahoda,potom čokoláda a tákto do kolečka,no samotné mi to najviac chutilo.S matou to može byť perfiš.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Flash » Str Jún 01, 2011 6:35 pm

Balenie 50g: Najemno nasekaný tabak, skoro bez bordelu, dosť vlhký ako už pri AF býva zvykom

Vôňa: Nebola to čisto čokoládová, skôr to voňalo ako nejaký čokoládový jogurt alebo ladová čokoláda

Chuť: Tá ma dosť prekvapila keďže to skutočne chutilo ako čokoláda

Výdrž: Okolo 90 min

Dym: Klasika AF

Celkové hodnotenie: 9/10 (Fajn tabačik, dosť ma prekvapila tá celkom reálna chuť čokolády a v kombinácii s AF mätou to bola bomba)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm


Späť na Al Fakher

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron