Al Fakher - Kiwi

Moderátori: remus, wladas

znamka?

1
0
Nehlasovalo
2
0
Nehlasovalo
3
1
100%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 1

Al Fakher - Kiwi

Poslaťod Maki » Pon Aug 15, 2011 7:26 pm

po 2 rokoch čakania sa na český trh konečne dovalila aj príchuť kiwi, tak som ju odskúšal... doteraz bola myslím výhradne pre americký trh


Konzistencia: klasika fakher - prišiel mi ten tabak ale mierne vlhkejší ako obvykle... možno to bolo tým, že výroba bola 06/2011

Vôňa: na kiwi sa to až tak nepodobalo... keď som to porovnal s kiwi molamixom čo mám doma, tak to bolo dosť sladké a iba s náznakom toho, čo to má byť...

Chuť: podobne ako vôňa... na mňa bol ten tabak až príliš sladký a chuť vešmi kiwi neozdpovedala... po pridaní mäty to však bolo pomerne fajn

Dym: klasika fakher

Výdrž: klasika fakher - záleží od naloženia a použitej korunky... malý mod - 80 minút, vortex 110-120

Verdikt: mierne sklamanie po 2 ročnom čakaní, ale raz za čas nezaškodí... 6/10, s mätou 8/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod eXed » Str Sep 28, 2011 8:39 pm

Maki ešte by som dodal že mi to vobec nechutilo ako kiwi ale ako njaky mazag bez prichute podla mňa škoda peňazí ... Davam 1/10 aj to len kvoli tomu že mi poslužila krabička na J7E :j
Smoke for fun , not for life :-)
eXed
Beginner
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Aug 24, 2011 4:59 pm
Bydlisko: Senica


Späť na Al Fakher

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron