Starbuzz - Blue Mist

Moderátori: remus, wladas

znamka?

1
14
67%
2
2
10%
3
4
19%
4
0
Nehlasovalo
5
1
5%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod LipoO » Ned Máj 23, 2010 9:51 am

prepáčte ja viem že to sem nepatrí ale po tomto prečítaný ma ide roztrhať a ten tabak musím mať .. nebude niekto objednávať viacej toho tabaku lebo ja mám strach obejdnávať zo zahraničia tak keby niekto objednáte viac tak by som vám dal nejaké € doi vačku
LipoO
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 6:50 pm

Poslaťod wladas » Ned Máj 23, 2010 8:32 pm

wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod johnz » Uto Jún 22, 2010 1:05 pm

pekne nasekany, malo stoniek, prijemne mastny
vona aj chut neopisatelna, jemna
vydrz zatial skoro hodnotit, ale vyzera dobre
johnz
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 5:20 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod american8oy » Pia Aug 27, 2010 2:06 pm

oplati sa mi to za 28eur? je to 250g.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod POtkan » Pia Aug 27, 2010 6:52 pm

je to natebe, ludia to tu vychlaluju, no pochybujem ze je to v sulade zo ....

skusal som tuto specialitku, musim povedat, cakal som viac

dym v poriadku, no ako vascina ludi nechape, dym nema moc s tabakom,
kedze zanho moze melasa (a hlavne glycerin v nej)

chut - navyknutie na matu od al-wahy robi z tohoto tabaka obycajnu zalezitost, cize chut je slabucka, jemna, nie velmi vyrazna (taky al-fakher vysna je silnejsi)

celkovo 8/10 len pre zaujimavu kombinacia

myslim ze s cistou brusnicou (neviem kto ju vyraba) v spravnom pomere k mate od al-wahy by sa dalo vytvorit nieco silnejsie
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod american8oy » Pia Aug 27, 2010 6:57 pm

ja som skor zaciatocnik z VF, takze mne to bude mozno silnejsie pripadat. asi to kupim.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod wladas » Sob Aug 28, 2010 6:02 pm

tak konecne mam aj ja moznost bafkat tento vychvalovany tabacik
musim povedat ze som cakal troska viac ale to bol skor prvy dojem
je to dost rozdiel celkovo ked je clovek navyknuty len na nakhlu a wahu
teraz sa tohto tabaciku neviem nabazit, ta chut je super
inac ten buzz efekt vobec neregistrujem a ani samotnu matu necitim...mozno keby som si dal brusnicu od inej znacky bolo by to lepsie

dym jasne vyraznejsi od nahkly
chut velmi jemnucka a dobra
vona je uz viac vyrazna
vydrz genialna - 3h -> tabak v punnely nalozeny po okraj a troska stlaceny, dve vrstvy silneho alobalu a na to dva vacsie kokosaky (z 3kg balenia)
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Acheraya » Sob Okt 02, 2010 1:10 pm

No chlapci, keď vás tu tak čítam, až sa mi slinky zbiehajú ... bol by niekto z vás tak dobrý a myslela by na mňa keď ho bude objednávať ??
Napíšte mi na mejl "acheraya@azet.sk" prípade "bobinka.jackova@gmail.com"
budem veľmi vďačná x))
Acheraya
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Jún 08, 2010 12:15 pm

Poslaťod Trevelin » Pia Okt 29, 2010 10:04 am

Starbuzz-Blue mist

Priprava: Pekne nadrobno nasekany tabak bez stoniek aj ked obcas sa nejaka pritrafi, uplne plava v melase(tazko ho pripalit)

Vona: Tazko mi ju dokladne zadefinovat je tam citit ovocnu vonu neviem ci zrovna cucoriedok+mata ale vona je sviaza velmi intenzivna....

Chut: Po prvom zapaleni som sa zamiloval do chute je intenzivna a citit v nej cucoriedku skor umelu ale dobru, mata dodava chuti sviezost.... Chut je intenzivna od zaciatku fajcenia az do konca..

Dym: Velmi velky, jemny a husty idu zneho velmi velke oblaky dymu do konca fajcenia...

Vydrz: Velmi dobra 1,5-2 hodiny pri intenzivnom fajceni s kokosovymi uhlikmi..

Tomuto tabaku davam 9/10 je urcite jeden z najlepsich tabakov a recenzie neklamu..Urcite je to hodne ochutnat a vyskusat tento tabak
Trevelin
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Uto Aug 31, 2010 9:18 pm

Poslaťod rubeli » Pia Nov 05, 2010 3:47 pm

wy ste tie tabaky presypali do krabicky ci ste ich nehali w obale??ked som widel obal, wypadalo to naozaj super, no ked som ho presypal welmi wlhky potom nebol, pripadalo mi to ako taka nakhla...
rubeli
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Uto Mar 23, 2010 6:12 pm

Poslaťod wladas » Pia Nov 05, 2010 6:12 pm

melasa zvykne dost stiect dole preto je dobre to premiesat pred nalozenim

resp zobrat kusok zo spodku a kusok z vrchu
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod cibalko » Sob Nov 06, 2010 7:53 pm

Tak po vyskusani tohoto tabaku som nebol az taky ohureny, ako vsetci pisu. Uz pri pohlade na zabaleny tabak som bol trosku sklamany. Vsetci pisete, aky je vlhky, no tento moc nebol. Na Al Fakher sa vlhkostou nehrabe. V baleni bolo vidiet aj dost "bordelu" (stonky). Chut bola prijemna, a dokonca sa mi zdalo, ze aj napriek tomu, ze nebol moc vlhky, hustota dymu bola vyssia ako pri AF. No ako sa dalo cakat, nizka vlhkost tabaku ovplyvnila aj fajcenie. Chut sa zmenila uz asi po 30 minutach fajcenia. Celkovo som ho fajcil asi 40-50 min. Potom to uz nebolo ono.
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Flash » Štv Jan 13, 2011 6:37 pm

Konečne som sa dostal k tomuto tabačiku a ďakujem za to wladasovi ;-)
Balenie 250g: Najemno nasekaný tabačik bez bordelu, kopec melasy

Vôňa: Neskutočne a bezkonkurenčne najlepšia vôňa z tabakov ktoré som doteraz mal. Je to vôňa čučoriedok v ktorej je cítiť jemný nádych citrusového grepu

Chuť: Krásna chuť čučoriedok s jemnučkým podtónom mäty ktoré sa dokonale rozplynú po celých ústach a ešte aj po dofajčení vám ostane chvíľu v ústach. Jemne som cítil buzz efekt bolo to zaujímavé :z:

Výdrž: 2,5 hod :a: Sám som tomu neveril(Naložené to bolo vo Vortexy ale myslím že v normálnej korunke to pôjde tie 2 hoďky)a po celú dobu krásna intenzívna chuť.

Dym: Obrovské kúdoly dymu

Celkové hodnotenie 10/10 ( Neni o čom, bezkonkurenčne najlepší tabačik u mňa a myslím že ho už nič neprekoná pretože toto fajčiť je proste zážitok, prvý krát keď som ho potiahol tak som neveril že je to možné aby existoval takýto tabak)
Naposledy upravil Flash dňa Pia Jan 14, 2011 4:31 pm, celkovo upravené 1
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Maki » Štv Jan 13, 2011 10:05 pm

ja som ho dnes po dlhsej dobe mal, no nalozene u kamosa, s rzu v malej korunke... chutit to chutilo ako malo, ale ostatok tomu chybal... musim si ho zasa zaobstarat, nech si to s nim vyzverim doma... :P
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod american8oy » Pia Jan 14, 2011 1:34 pm

nZL pisal, ze JM's Hookah Blue rain je to iste, ale vraj este lepsie. Pozrel som si recenzie a hodnotia ho naozaj lepsie. Mne dojde buzz o tyzden, tak vyskusam. Neskor chcem aj ten Blue rain.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starbuzz

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron