Starbuzz - WildBerry Mint

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
1
33%
2
0
Nehlasovalo
3
1
33%
4
0
Nehlasovalo
5
1
33%
 
Celkom hlasov : 3

Starbuzz - WildBerry Mint

Poslaťod nZL » Pia Feb 12, 2010 10:51 pm

Vyzor: (250g) Velmi najemno nasekany tabak, nefarbeny, kompletne plava v melase.

Vona: Ma to byt zmes roznych lesnych "berry" ovoci + mata, na obale su jahody, maliny, cucoriedky a samozrejme mata. Ja tam citim len nejaku sladku ovocnu zmes a matu. Aj ked sa naozaj snazim najst tam nejaku konkretnu vonu, proste to nejde, je to len cisto neidentifikovatelna ovocna zmes. Na tom by nebolo nic zle keby nebola umela, ako nejaky druh vonavky alebo neviem coho, proste umelo vyrobena prichut lesneho ovocia. Nie je to uplne zla vona ale ze by sa mi nejako pacila to tiez nemozem povedat.

Chut: Prve co som si uvedomil, ze tam je mata velmi slaba. Ta chut je podobna ako vona, s tym rozdielom ze viac tam je citit taku "kvetinovu" alebo ako by som to povedal vonu, vobec mi to nepripomina ovocie, skoda. Napriek tomu to je celkom fajcitelne a prijemne, ale urcite to nestoji za taku cenu ako za to pytaju.

Vydrz: Velmi dobra, vydrzi kolko treba na obrovsky dym, lahko sa udrzuje nespaleny a jemny.

Dym: Krasny StarBuzz dym, je extremne husty, jemny a idu krasne oblaky. BlueMist je ale o nieco lepsi.

7/10
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Späť na Starbuzz

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron