Starbuzz ACID GOLD

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
0
Nehlasovalo
2
2
100%
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 2

Starbuzz ACID GOLD

Poslaťod Flash » Štv Apr 07, 2011 5:36 pm

Obrázok
Balenie 100g: Najemno nasekaný tabačik, plno melasy, žiaden bordel

Vôňa: Po otvorení ma ovanula neskutočne prenikavá vôňa čokolády a pomaranča, avšak až príliš silná

Chuť: Chuť ma prekvapila, nečakal som že to bude naozaj tak ako hovoria, čokoládu cítite keď ťaháte a pri vydychovaní cítiť veľmi dobre pomaranč, celé to dáva taký dobrý celok pomarančovej čokolády avšak na môj vkus až moc vtieravá chuť

Výdrž: okolo 2 a pol hodiny

Dym: Obrovské mraky ako u SB býva zvykom

Celkové hodnotenie: 8/10 (Dobrý mix čokolády a pomaranča, plus má u mňa tiež ako som spomínal že funguje to menenie chutí, avšak až moc vtieravá chuť a vôňa)
Naposledy upravil Flash dňa Pon Apr 11, 2011 3:01 pm, celkovo upravené 3
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod wladas » Štv Apr 07, 2011 5:42 pm

a nebolo to chemicke ako to byva u SB zvykom?
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Štv Apr 07, 2011 6:11 pm

Praveže ani nie, skor to bolo až moc silné ale ako celkovo som spokojný dá sa povedať
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Merco » Str Júl 20, 2011 11:15 pm

Vo všetkom súhlasím s Flashom až na to že tento sa dal lahko pripáliť kedže bol z Nemecka -> málo vlhký.Ja osobne som ale pri vdychovaní nič necítil,až po vyfúknutí krásny svieži pomaranč.Ale v aróme dymu už bola cítiť aj čokoláda :) Tiež by som tomu dal 8/10 škoda tej vlhkosti (síce dá sa vykuzlit dym ako AF) + neprimeraná cena.Konštatujem že z Nemecka sa fakt neoplatí kupovať SB ,a síce americký som nemal.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm


Späť na Starbuzz

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron