Elements - Dragonfruit mix

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
3
100%
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Elements - Dragonfruit mix

Poslaťod quicky6 » Sob Jan 08, 2011 11:00 pm

Obrázok

Výzor: (cca 150 g) 35g čistého kvalitného najemno nasekaného virgínskeho tabaku (4 x doma premytého ) bez akéhokoľvek väčšieho bordelu zmiešaného so 100 ml melasy od výrobcu Elements (bledoružovej farby) - každý deň 2x premiešaný (skúška 5 dní po namiešaní), tabak už pravdepodobne vsiakol väčšiu časť tej melasi ale aj tak je jej tam ešte neúrekom. Konzistenciu by som vedel prirovnať tureckým tabakom Serbetli.

Vôna: samotná melasa má veľmi silnú vôňu, taká veľmi alkoholová vôňa, sladkastá citrusovo trpká, no veľmi to neviem k čomu prirovnať. Už namiešaný tabak nie je až taký silný ale predsa má oveľa silnejšiu vôňu ako ktorýkoľvek doteraz fajčený tabak. Intenzitou možno prirovnať k niektorým príchutiam zn. starbuzzu (napr. citrus mist mal taktiež veľmi prenikavú vôňu ale tá bola skôr umelá)

Chuť: Po nejakých desiatich potiahnutiach sa dostavila príjemná a veľmi intenzívna chuť mne veľmi pripomínajúca vodný melón od Af Fakhera s takou trpkou ale zároveň aj trocha kyslastou príchuťou. Napríklad Mizo Guava má tiež mne neidentifikovateľnú chuť, ale toto je zase niečo iné. Nemal som možnosť ešte ochutnať toto ovocie, takže neviem ako by to malo presne chutiť ale v podstate príjemná chuť a hlavne veľmi intenzívna ako som už písal.

Výdrž: skoro 2 hodiny 2x2 bamboocha uhlíky

Dym: po nejakých 20 minútach som z toho vydoloval bezproblémov dym na úrovni starbuzzu - sám som sa tomu čudoval ale je to tak, pekný hustý biely dym. Zistil som že je mu potrebné dodať trocha viec tepla, takže som párkrát nahodil tarbuš.

Celkové hodnotenie: 10/10 To čo som očakával od tohoto tabuku som dostal, príjemne ma prekvapil svojou intenzitou chuti pri fajčení už po 5-ňovom namiešaní,som zvedavý že po 2-3 týždňovom státí bude nejaká zmena nakoľko na fórach odporúčajú nechať minimálne 2 týždne postáť. Nemal vôbec tendenciu pripalovať sa ani pod tarbušom a ani neškriabal - tomu však pravdepodobne môžem vďačiť tomu premývaniu.Ak ma nesklamú ďaľšie tri namiešané príchute, pravdepodobne ostanem pri tejto značke, ktorá je aj cenovo dosť prijateľná a mne zatiaľ aj dostupná.
quicky6
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Sob Nov 28, 2009 10:35 pm
Bydlisko: Komárno

Poslaťod Maki » Ned Jan 09, 2011 12:45 am

zaujimave... toto by stalo za skusku... s tabakmi sa tak ci tak babrem pri namiesavani, pri vyrobe vlastnych mixov a tak... a za tu cenu.... musim zistit dostupnost v rakusku
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod wladas » Ned Jan 09, 2011 2:02 am

maki potom daj vediet ako si pochodil
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Ned Jan 09, 2011 10:08 am

Mno moze to byt dobre ale aj tak neverim ze to prekona buzz proste je ine ked sa to robi original a ked sa to miesa doma...Maki kde konkretne v rakusku to budes hladat? Vieden?
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Maki » Ned Jan 09, 2011 10:10 am

vieden a sankt poelten... tam mam brata a sestru... len neviem kedy sa k tomu dostanem, teraz vobec neni cas a ani peniaze
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Flash » Ned Jan 09, 2011 10:25 am

Jasne, ked nieco najdes vo viedni daj potom vediet prosimta ;-)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod wladas » Ned Jan 09, 2011 11:21 am

@Flash

lenze si uvedom ze ta firma robi cisty tabak a aj melasu cize doma nerobis ziadne hokusi a pokusi, len zmiesas

ja som sa na toto urcite namotal len kde to zohnat...
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Ned Jan 09, 2011 11:24 am

Dobre lenze ide o to ze je ine ked to niekdo zmiesa original a ked to ty robis doma, a dalsia vec, keby to bolo lepsie jak buzz tak to asi vychvaluju viac, nehovorim ze je to zle na buzz to podla mna nema
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod wladas » Ned Jan 09, 2011 11:42 am

a aka specialna veda moze byt na miesani ? :mrgreen:
tabak - zlozita vyroba
melasa - tajne prisady

ale miesanie...sup dokopy, zmiesam, necham odstat a vybavene
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Ned Jan 09, 2011 11:48 am

No neviem, mozno ze spievaju tomu tabaku na noc citaju rozpravky alebo co :mrgreen: Neviem fakt ako moze to byt dobre skusil by som to urcite, niektore prichute mozu byt zaujimave, z toho madarskeho obchodu co poslal quicky by som objednal tu melasu ale kde zohnat ten original virginsky tabak do vodnej..
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod american8oy » Ned Jan 09, 2011 11:53 am

podla mna to moze byt naozaj dobre. pokial to dobre namiesas a nechas odstat a dobre nalozis. ja nie som daleko od madarska a v ostrihome som da sa povedat casto, ale neviem ci by to tam mali. do budapesti je to uz dlhsie.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod Flash » Ned Jan 09, 2011 11:55 am

No hej jasne moze to byt dobre urcite to skusim ak sa k tomu dostanem ;-)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Maki » Ned Jan 09, 2011 12:35 pm

no ako kukam sem - http://www.jeffs-tobacco.com/en/onlineshops - tak v rakusku asi smola...

inak poprosim admina nech celu tuto debatu presunie do temy elements - ked som pisal prvy prispevok tak som bol zaspaty a vobec si nevsimol kam to pisem
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

tabak

Poslaťod MonkeyBudha » Ned Jan 09, 2011 1:18 pm

Flash na tej stránke je aj ten tabak...
K.U.S.H. Keeps us still high
Obrázok
MonkeyBudha
Beginner
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Ned Dec 19, 2010 11:26 pm

Poslaťod Flash » Ned Jan 09, 2011 1:37 pm

Ano na nemeckej ale nie na madarskej..
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Ďalší

Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron