Elements - Dragonfruit mix

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
3
100%
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Poslaťod MonkeyBudha » Ned Jan 09, 2011 1:45 pm

Sry ja som nebol na tej jeho ale na jednej maďarskej to je
K.U.S.H. Keeps us still high
Obrázok
MonkeyBudha
Beginner
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Ned Dec 19, 2010 11:26 pm

Poslaťod Flash » Pon Aug 01, 2011 6:42 pm

Balenie: Týždeň odstátych 50ml Elements Dragonfruit Melasy + 10g najemno nasekaného virgínskeho (elements extra dry)tabaku, plno melasy, trochu bordelu

Vôňa: Dosť prenikavá, niečo ako slabé jahody s vodným melónom avšak voňalo to celkom prírodne

Chuť: Perfektná, mal som predtým shiazo dragonfruit a to bolo skvelé, toto bolo ešte o čosi lepšie keďže to chutilo nie len mierne kyselkavo a sladko ale celé to bolo také ako keby šťavnaté no proste paráda, ked sa k tomu šupne Al fakher mäta ta to je neskutočný zážitok. Avšak keď to mám porovnať s reálnym dragonfruit(passionfruit) ovocím tak to ovocie je oničom, chutí to síce tiež šťavnato ale je to len slabučko kyslé nič viac

Výdrž: 100 minut vo vortexy s plnou chuťou, avšak treba dávať pozor na teplo lebo je naňho mierne citlivý. Keď som tomu trošku viac ´´prikúril´´ tak tá chuť sa zmenila na strašný humus.

Dym: Niečo ako AF

Celkové hodnotenie: 9,5(V podstate nemám čo tomuto tabaku vytknúť jedine tú citlivosť na teplo čo som si u ostaných elements nevšimol.)
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Predchádzajúci

Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron