Elements - Christmas special

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
1
33%
2
0
Nehlasovalo
3
1
33%
4
0
Nehlasovalo
5
1
33%
 
Celkom hlasov : 3

Elements - Christmas special

Poslaťod quicky6 » Pon Jan 10, 2011 9:46 pm

Obrázok

Výzor: (cca 150 g) 35g čistého kvalitného najemno nasekaného virgínskeho tabaku (4 x doma premytého ) bez akéhokoľvek väčšieho bordelu zmiešaného so 100 ml melasy od výrobcu Elements (bledohnedej farby) - každý deň 2x premiešaný (skúška 7 dní po namiešaní).Konzistencie týchto tabakov sú v podstate rovnaké ako som písal v 1. recenzii na Elements-Dragonfruit mix.

Vôna: Dosť silná vôňa zmesi medu, škorice a vanilky a možno ešte nejakého iného korenia, ktoré som ale nevedel identifikovať. Trocha aj ako medovníky. Po prvom otvorení melasy mi to veľmi pripomínalo starbuzz - Pumkin Pie, ani nie kvôli vôni, žeby boli rovnaké ale obe tabaky idú vôňou úplne iným smerom než tie ovocné - však kto už ochutnal Pumkin Pie od starbuzzu ten vie o čom hovorím.

Chuť: Bola dosť odlišná od vône Pri fajčení (vydychovaní ) vystúpila do popredia chuť pomaranča či skôr pomarančovej kôry, aspoň ja som ju cítil ale popritom v ústach som mal takú vanilkovo medovú chuť ale po tej hodine bola už dosť slabá ( možno by som mal nechať ešte týždeň-dva postáť nech ešte trocha pracuje melasa s tabakom)

Výdrž: hodina aj štvrť s dvoma bamboocha uhlíkmi

Dym: K dymu niet čo dodať, druhý tabačik z kolekcie Elements ktorý ma veľmi príjemne prekvapil, po 10-15 minútach perfekný hustý dym. Pri tomto tabačiku som na začiatku vôbec neprikladal tarbuš lebo aj bez neho šli pekné kúdoli dymu.

Celkové hodnotenie: 9/10 Nakoľko som mal rád aj starbuzz Pumpkin Pie a v podstate mám rád sladkasto-korenisté tabačiky osobne som aj s týmto tabakom spokojný. Bod dole kvôli faktu, že chuť neodzrkadlovala celkom inak veľmi príjemnú vôňu namiešaného tabaku a po vyše hodine aj chuť trocha oslabla.
quicky6
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Sob Nov 28, 2009 10:35 pm
Bydlisko: Komárno

Re: Elements - Christmas special

Poslaťod Merco » Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Výzor: 20g extra dry 1x washed + 100ml melasy

Vöňa: Korenistá cítim tam škoricu, medovníky a pomaranč v pomere asi 70:25:5

Chuť: V podstate ako vöňa. Najviac prerážala škorica ( taká umelšia ) ale v kombinácii s pomarančom je to dobré. No buzz, slabo výrazné. Cca 3 mesiace odležané.

Výdrž: Klasika j7e podla toho kolko uhlíkov sa vám chce rozpalovať ( ca. 120 min v full packed american vortexe )

Dym: Klasika j7e Husté biele jemné oblaky.

Celkové hodnotenie: 6/10 Troška ma to sklamalo dosť chemická príchuť a nie veľmi výrazná ale v kombinácii s pomarančom fakt dobrá vianočná príchuť. Už by som nekúpil.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm


Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron