Elements - Blue breeze

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
4
36%
2
3
27%
3
4
36%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 11

Elements - Blue breeze

Poslaťod Merco » Pon Mar 28, 2011 5:06 pm

Výzor:(ca.170 g)To je 20g čistého tabaku 3x premývaného (vo vlažnej vode)+100ml Melasa (čučoriedkovo matová) +ca.20ml glycerínu. Konzistencie a tak tu už boli popísané.Každý deň som ho miešal tak tri krát no melasy je tam stále ešte mrte (skúška 7 dní po namiešaní).

Vôňa: Vonia mi to ako čučoriedkový džús,alebo sirup neviem presne ,ale matu tam neni cítiť.

Chuť: Nie ešte velmi intenzívna ale už to bolo pekne cítiť taká jemná čučoriedková sem tam som tam zacítil podtón maty ale to len úplne máličko. O taký týždeň to možno bude ešte intenzívnejšie.

Výdrž: Záleží od naloženia, ja som mal 2x cocobrico (dierky špendlíkom len pod uhlíky ,otáčam celý alobal) a vydržalo to 90 minút intenzívneho fajčenia ( na spodku to bolo ešte vlhké ).

Dym: Perfektný. Taký bol hustý a tak sa držal že hodinu som musel vetrať izbu aby tu nebol žiaden dym :-) .

Celkové hodnotenie: 9,2/10 Mohlo to byť trocha intenzívnejšie ale inak som plne spokojný, to čo som čakal som aj dostal ;-) .Nepripalovalo sa to vobec, síce zo začiatku som mal trocha nervy lebo som sa snažil rozpáliť cocobrico na dvojplatničke ale z nejakého záhadného dovodu sa platnička po 5 minútach vypla ( asi nejaké chyby v matrixe). Ale tak ok tabak ,k nejakému namiešanému drinku to može byť pecka . Keep smoking :x:
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod american8oy » Ned Apr 24, 2011 11:33 am

Tak dostal som sa k tomuto tabaku a musím povedať, že neľutujem vôbec.
Najemno nasekaný tabak, jedna alebo dve stonky v celom balení, takže paráda. Premil som ho asi tri alebo štyri krát. Dvakrát v teplej vode a potom v studenej. S melasou som ho nechal odstáť v zip locku asi dva týždne, kvôli tomu, že som bol chorý.

Vôňa: Porovnal som to s Blue mistom, ktorý mi vonia trocha chemicky (ako to tu už bolo viackrát spomínané) a musím povedať, že toto bola trocha chemickejšia vôňa, ale zasa sa oveľa viac podobala čučoriedke. Mätu som tam prakticky necítil.

Chuť: Tak chutilo to asi najlepšie zo všetkých tabakov, ktoré som mal. Taká až cukríková čučoriedka, ale dosť silná chuť a veľmi príjemná nevtieravá vôňa potom ostala v izbe. Naozaj bolo cítíť čučoriedku. Pri vydychovaní bolo cítíť chladivý účinok mäty, ale taký slabší.

Dym: Veľké oblaky dymu, naozaj super. AF som ešte nemal, ale ak to porovnám so starbuzzo, tak to bolo skoro rovnako.

Výdrž: Tak toto som až nechápal. Fajčili sme traja skoro permanentne viac ako 2 hod. a ten tabak este nebol dole spáleny. Minul som 3 kokosaky a ono by to islo ďalej. Po takých 2 aj štvrť hodinách sa nám už nechcelo :mrgreen: . No proste tá výdrž ma totálne dostala.

Asi najlepší tabak, čo som mal. Perfektná vôňa, chuť veľmi podobná vôni, krásne oblaky dymu a tá výdrž, už len kvôli nej dávam 10/10. Naozaj si to nič iné nezaslúži :x:
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod Flash » Ned Apr 24, 2011 4:22 pm

Takúto výdrž má AF, Buzz aj Romman klasicky a kedze elements by sa mohol kvalitou nachadzat niekde pod AF tak sa tomu necudujem. Ja mam nachystany X on the beach, xtra lemon a dragonfruit mix tak som zvedavi co je to za zazrak.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod american8oy » Pon Apr 25, 2011 11:13 am

no jeden z tych menovanych a to x on the beach nie je az taka slava. Mne ta chut prisla taka kyslejsia. Vydrz tiez dobra a aj dym. Ale to uz asi patri do inej recenzie :mrgreen:
Mam este nalozeny Christmas special, na to sa tesim. Som zvedavy, ci sa bude ta povestna vona vianoc rozplivat po izbe.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod POtkan » Pon Apr 25, 2011 3:38 pm

kedy uz konecne pochopite ze dym nema moc spolocneho s tabakom? aj v tomto pripade je to vecou melasy

mna velmi tato chut neoslovila, davam jej 7/10, mozno to chce viac experimentovania
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod american8oy » Pon Apr 25, 2011 5:37 pm

Ja chápem, že to robí melasa. A zatiaľ som mal len 3 elements a to x on the beach, blue breeze a christmas special (zatiaľ ale neochutnaný, len naložený) a musím povedať, že blue breeze ma naozaj najviac oslovil. Moja známka je taká aj kvôli iným veciam, ale to som tam už písal. Proste fajčil som už viacej tabakov rôznych značiek, ochutnal som aj blue mist, ale neoslovil ma tak ako blue breeze. Blue mist mi pripadal pri tomto ako vyzerá octavia pri BMW M3 :mrgreen:
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod 182Matoo » Uto Apr 26, 2011 5:51 pm

viac menej sa stotožńujem s predchádzajucími recenziami len by som podotkol že neni dobré nechať ten tabak dlho uzavretý v nádobe...lebo tá chuť prerazí až do chuti šampónu :mrgreen: , ale po prevetraní nádoby chutí opäť skvelo... 9/10
182Matoo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Mar 08, 2011 8:08 pm

Poslaťod Maki » Sob Máj 21, 2011 11:06 pm

no tak dlho odkladané recenzie, ale keď už som dopísal bakalárku aj článok, tak mám čas aj na takéto srandy


Konzistencia: tabak som premýval iba raz, vo vlažnej vode, do ziplocku som to ani nedával, rovno to šlo do krabičky... pekne nasekaný, bordelu minimum, použitá celá melasa, odstáte 7 dní

Vôňa: pekná čučoriedkovo-mätová, dosť podobná Blue Mistu od starbuzzu, aj tá chemickosť tam ostala a nevyprchala ani pri poslednom naložení

Chuť: ajaj... neviem, či som niečo spravil zle, ale tento tabak so mnou vyje..babral - o čo ide? dokopy z tých 160g tabaku vyšlo asi na 15 naložení do vortexu.. z toho 10 bolo zlých... proste 20-30 minút išlo všetko ok, chuť dobrá, aj keď podľa mňa málo výrazná a potom akoby sa melasa "odparila" a ostala čisto chuť tabaku - taká drevitá, silná, hnusná... 5x išlo vpohode až do konca.. pritom som to nakladal stále rovnako a dával na to rovnako uhlíky

Dym: tu sa teda ale sťažovat vôbec nemôžem, dym krásne hustý a je ho vďaka kope melasy strašne veľa

Výdrž: pri 2x cocobrico kockách a vortexe 100-120 minút

Verdikt: no ukrutné sklamanie, nemôžem si pomôcť... hlavne tým, čo ten tabak robil.. a aj keby nie, tak u mňa to na blue mist rozhodne nemalo kvôli tomu, že chuť bola málo výrazná.... 5/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod David091 » Sob Máj 21, 2011 11:16 pm

no maki to si ma velmi nepotesil...od stvrtku mam BB v skrini...ale mam aj cherry taksem potom dufam nieco hodim
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Dali » Ned Máj 22, 2011 9:26 am

Maki, ak ho este mas, odloz si trosku... ked to budes mat mesiac- mesiac a pol odstáte , potom uvidis, co je to :) ... po tyzdni, dvoch aj troch tyzdnoch mi to robilo to co aj tebe... teraz ale, ked uz mam minimum v sáčku je to pecka :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Maki » Ned Máj 22, 2011 10:10 am

hmm, zaujímavé, že druhý elements čo som mal išiel vpohode... no už je to vyfajčené, ale tak kúpim v lete a nechám odstáť poriadnejšie no,,,
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Dali » Ned Máj 22, 2011 2:57 pm

ano, ja som mam popri nom aj pinacoladu a ta bola dobra uz po tyzdni tiez... :) BB potrebuje viac casu..samozrejme ze aj ta pinacolada bola ovela lepsia po mesiaci ako po tyzdni :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená


Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron