Elements- X on the beach

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
0
Nehlasovalo
2
1
33%
3
1
33%
4
1
33%
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Elements- X on the beach

Poslaťod american8oy » Pon Apr 25, 2011 11:39 am

Výzor: Približne 30g kvalitného tabaku, bez stoniek. 4-krát premytý (2-krát v teplej a potom v studenej vode), zmiešaný s melasou 100ml a výsledok mal pribl. 160g.

Vôňa: Vonia to ako niečo tropického. Taká zmes. Neviem z toho zaradiť nič konkrétne. Po odstátí asi tak 2 týždne (kvôli mojej chorobe :D) cítiť po otvorení zip locku veľmi intenzívnu vôňu, ale takú nejakú kyslastú, takú zmočenú, neviem to presne opísať.

Chuť: No tak chuť je veľmi podobná vôni, takmer identická. Lenže to nie je nejaká sláva. Ak to porovnávam s Blue breezom, tak je to oveľa slabšie, necítiť to tak. Je to také kyslasté a chutí naozaj tak zmočene. Ale po čase som si na to zvykol.

Dym: Ako u elements tabakov. Veľké oblaky.

Výdrž: Už môžem povedať, že klasika elements. Tie 2 hodiny, možno aj viac. Ak je dostatok uhlíkov :mrgreen:

Celkové hodnotenie je 6/10. Výdrž, dym super. Chuť nijaká sláva, ale nie je to najhoršie. Vôňa potom zostáva taká kyslastá. Mne veľmi nevyhovovala. Radšej si ho už nekúpim a vyskúšam iné, ale ak sa k nemu niekedy dostanem, tak kľudne budem fajčiť. Len to nie je môj top :mrgreen:
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod Merco » Str Apr 27, 2011 7:08 pm

Raz to vonia ako multivitamín,druhý krát ako tekvica.Divné,ale všetkým to chutilo..mne ne takže neviem. 5/10 by som mu dal.
Naposledy upravil Merco dňa Uto Jún 07, 2011 8:05 pm, celkovo upravené 1
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod american8oy » Pia Apr 29, 2011 5:27 pm

mi máme asi podobné chute :mrgreen:
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod Flash » Ned Máj 15, 2011 12:59 pm

Balenie: Týždeň odstátych 50ml Elements X on the beach Melasy + 10g najemno nasekaného virgínskeho (elements extra dry)tabaku, plno melasy, trochu bordelu

Vôňa: Ako zmes nejakých citrusov. Ja som v tom cítil guavu, citrón a mierne pomaranč.

Chuť: Veľmi zvlásťna, bola taká ´´vodnatá´´. Chutilo to zase ako zmes nejakých citrusov kde som najviac cítil tú guavu a citrón. Čo ma mierne mrzelo že chuť bola mierne slabá.

Dym: Pekné oblaky na úrovni AF

Výdrž: cca 2 hodiny vo vortexy

Celkové hodnotenie: 6,5/10 (Vcelku fajn tabak, avšak slabá chuť ale aj napriek tomu mi chutil, avšak u kamošov padalo: Najlepší tabak čo som kedy mal atď a to už som im dával aj Blue mist, Ivory coast, rôzne AF atď.. :mrgreen: )
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Dali » Ned Jún 19, 2011 11:15 pm

mám otázočku... :) snáď to môže byť sem pri recenziách...
Na sultane som čítal v komentároch, že to chutí ako tmavý mix ovocia od Nakhly... je to tak, prosím vás? Dakujem :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Flash » Pon Jún 20, 2011 6:37 am

Podla mna vobec, toho ovocneho mixu som vyfajcil dost ale ani zdaleka to nie je podobne
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Dali » Pon Jún 20, 2011 10:18 am

oki, dik moc... mne ten mix neskutocne chuti s al waha matou, preto som myslel , zeak by to bolo podobne, hned by som to zobral... mix sa tu zohnat neda, u nas na orave nikde , mozno dakde "dole", v trafikach :/
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená


Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron