Elements - Peach Deluxe

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
1
100%
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 1

Elements - Peach Deluxe

Poslaťod Bambinko » Sob Jún 04, 2011 7:24 pm

Tak konečne som sa premohol a našiel si čas na túto recenziu. Tak k tabaku. Z troch Elemnts, ktoré mám mi zatial vyhovoval asi najviac. Tabak som dva krát premyl, ale stačilo by asi aj raz.

Konzistencia - nad moje očakávania. Krásny, čistý tabak kvalitou podobný starbuzzu, len ho mohlo byť o niečo viac.. Ale pomer - "cena, množstvo, kvalita" u nás aj tak najvýhodnejší.

Vôňa - Po zaliatí to bolo všetko tak silné že som poriadne ani nevedel, ktorý je ktorý. Ďalší deň to bolo už o niečo menej aromatické ale stále dosť na to aby to po otvorení tégliku pervoňalo celú miestnosť. Ďalej sa to už moc nemenilo.. Konkrétne tento tabak mal vôňu asi najmenej pripomínajúcu príchuť, ale aj tak veľmi peknú a príjemnú.

Chuť - Tohto som sa celkom bál, nakoľko som nevydržal a tabak ochutnal už po dvoch dňoch. Takže na moje prekvapenie to ako broskyňa naozaj chutilo, síce nie ako Al Fakher Peach (čo je pre mňa asi jeden z naj tabakov, teda aspoň Al Fakherov určite), ale pripomínalo mi to trochu Starbuzz White Peach.S broskyňovým Nestea vo váze to bolo naozaj veľmi chutné.

Dym - Tak tu sa táto značka naozaj má čím chváliť. Keďže neskôr tabak všetku melasu absorboval, pridal som tam ešte trochu glycerínu a myslím že som spokojnejší ešte nebol. Krásny, biely, hustý a voňavý.

Celkovo tento tabak hodnotím veľmi pozitívne, a pokojne odporúčam. Známka 1, alebo 9/10
O ostatných neskôr :x:
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron