Elements - Energy

Moderátori: remus, wladas

Známka

1
0
Nehlasovalo
2
0
Nehlasovalo
3
2
100%
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 2

Elements - Energy

Poslaťod Merco » Uto Jún 07, 2011 8:01 pm

Výzor: 20g čistého 3x premytého tabaku + 100ml melasa.Nasiaknuté asi tak mesiac - 2 neviem presne.

Voňa: Žltý Monster Energy nápoj ;-)

Chuť: Čo ja viem také nijaké. Neviem to identifikovať
,troška ako ten monster ale nie moc intenzívne.Nič extra ,ale je to fajčitelné... taká ani sladká ani kyselá chuť.

Dym: Klasika Elements.

Výdrž: 1 - 1,5 hod.

Celkové hodnotenie: 6,5/10 Možno na kombinácie to bude dobré.
Naposledy upravil Merco dňa Pia Jún 24, 2011 4:30 pm, celkovo upravené 1
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Bambinko » Uto Jún 07, 2011 9:50 pm

Heh, práve si ma s tým predbehol :) .. Keďže energy drinky mám docela v obľube a Monster obzvlášť, na tento tabak som sa veľmi tešil. Hlavne keď som si prečítal jednu "recenziu" kďe bola jeho chuť pripisovaná konkrétne tejto značke. No bohužial prišlo sklamanie.

Vôňa - Po zalití síce ako energy naozaj voňal, možno ešte aj lepšie, no po naložení to už nebolo moc ono. Bolo tam cítiť niečo sladké a niečo ,,divné"

Chuť - Nehal som ho tak 3 týždne s nádejou, že sa to ešte zmení, ale všetko rovnako. Na energy sa to podľa mňa velmi nepodobalo. Plus všetci čo to fajčili v tom cítili niaky alkohol (čo niekomu môže vyhovovať), ale mňa to príliš nenatchlo..

Každopádne, tabak veľmi kvalitný, výdrž tak isto a dym dokonalý :) Čiže nechcem nikoho odrádzať, niekomu môže pripadať super, ale mne osobne moc nevyhovoval. 5/10
Bambinko
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Štv Aug 19, 2010 3:35 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron