Elements- Raspberry eXperience

Moderátori: remus, wladas

Raspberry Xperience-Známka(ako v škole)

1
0
Nehlasovalo
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
1
100%
 
Celkom hlasov : 1

Elements- Raspberry eXperience

Poslaťod TeXnoFile » Sob Sep 10, 2011 5:38 pm

Výzor: klasika elements, asi každý vie. bol to Ready 1x premytý, odstáty asi 1 mesiac v dóze.

Vôňa: pri prvotnom otvorení dózy taká prenikavá jemne malinová s niečim zvláštnym. Keď sa vôňa zjemní cítiť v tom strašný plastový a chemický sajrajt (normálne mi to pripomína vôňu mamineho rúžu na pery..)

Dym: klasika u J7E, dobre husto dymí.

Chuť:bleh, sladká a strašne chemická, ponožkováa neviem ešte aká, niekde v pozadí tam trošku cítiť malinový sirup ale ináč celkovo ma z toho naťahovalo ...takže vážne nič moc. Navyše stačí ak ten tabak čo i len máličko prehrejete tak tá chuť sa zmení na vývar z babkiných bombarďakov. Fakt otras

Zhrnutie: ľudia ak sa dá, nekupujte ho, možno niekomu z vás bude viac chutiť ale mne tento tabak vážne nesadol. Tá chémia v ňom je strašne výrazná, hlavne na začiatku fajčenia. Pre mňa 1/10. Už nikdy viac...
TeXnoFile
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Sep 08, 2011 1:08 am

Poslaťod DoLbY » Pon Okt 03, 2011 3:56 pm

úplne súhlasím...
tabak som skúšal po dvoch týždňoch, bol to plastový hnus... malinu som vôbec necítil. Potiahol som tak 5 krát, ani som nedofajčil. O ďalšie dva týždne, v nádeji že sa chuť nejako zmení, som si naložil kotlík znova. Bolo to 2x horšie... strašná chuť sladkého plastu
NEODPORÚČAM KUPOVAŤ TENTO TABAK
Jednoducho hnus.
DoLbY
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Okt 03, 2011 3:53 pm

Re: Elements- Raspberry eXperience

Poslaťod Merco » Sob Dec 03, 2011 5:12 pm

Zaujímavé
Mal som aj ja možnosť ho testnúť, bol to ready (mimochodom podla mňa kvalitnejší ako extra dry ) raz premytý, celá melasa v ňom, cca 3 mesiace odležaný
Voňalo to čudne, ako niečo chemické, malinu som tam určite necítil
Chuť bola celkom príjemná niečo ako silný malinový sirup (občas až vtieravý), ale zaradil by som to k takým priemerným elementom ,nič extra ,zlatý stred
Dýmivosť klasika j7e
Výdrž v americkom vortexe dosť dobrá, myslím že okolo 150 minút sme to tam mali a chuť bola stále výrazná (aj som sa čudoval)
Celkovo by som to hodnotil okolo 7 / 10. Nič čo by som mohol fajčiť každý deň, ale určite by som naložil znova.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm


Späť na Elements

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron