Romman - Ivory Coast

Moderátori: remus, wladas

Znamka

1
6
100%
2
0
Nehlasovalo
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 6

Romman - Ivory Coast

Poslaťod nZL » Str Feb 10, 2010 11:37 pm

Ivory Coast ma byt vraj ananas/grep

Vyzor: (125g) Velmi najemno nasekany tabak, farbeny, kompletne plava v melase.

Vona: Najvyraznejsi je urcite ananas, ktory ale nie je tak uplne osviezujuci ale skor kremovy, je to dost zvlastne. Okrem tohoto tam je citit este nieco ine, moze to byt ten grep. Keby to bolo viac osviezujuce a ta divna kremovost by sa stratila tak by to bolo dokonale, takto mi to az tak moc nevonia.

Chut: Je tam urcite citit ananas s tym kremovym podtonom a miernou nakyslostou v pozadi, velmi podareny tabak. Napriek voni, ktora neni nejaka extra skvela, tento tabak chuti vyborne. Pre mna asi naj tabak zatial.

Vydrz: Velmi slusna, skoro na urovni starbuzzu, dost vydrzi.

Dym: Nieco ako AF, spokojnost.

9/10
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Maki » Str Nov 24, 2010 3:37 pm

Tak som sa konecne dostal ku tabaciku znacky Romman(vdaka wladas :) )

Konkretne prichut Ivory Coast - spojenie ananasu a grepu. trosku som sa toho bal, lebo ani jedno ani druhe nemam v laske.

Balenie - 125g sacok, pekne uzavrety, na omak plno melasy

Konzistencia - Pekne jemny tabak, dobre nasekany, obcas daka stonka, plno melasy... podobne ako napr Al Fakher

Vona - genialna... kremovo-citrusova... strasne nam so spolubydlom pripomina citrusove bompary...

Chut - velmi dobra, nenasilna... mozno by to chcelo trosku maty, ale to uz je len moja demagogia, prevlada sladkost ananasu, prijemne doplnana grepom...

Dym - trosku pomalsi rozbeh ako som zvyknuty, no potom uz ide paradne a dlho... co sa tyka vydrze, tak je na tom lepsie ako AF - mozno je to tym, ze to je unwashed tabak

ked to mam porovnat s al fakherom, tak o chlp lepsie, ked to porovnam so starbuzzom, tak sa mi paci ze romman je prirodzeny - na buzzoch strasne citit tu umelost... ale zasa maju buzz - to je pre mna velke plus :)

kazdopadne... ivory coast - 9,5/10
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod cibalko » Str Nov 24, 2010 7:00 pm

Balenie - 125g v sacku a plechovke, stavnaty, dostatok melasy

Konzistencia - najemno nasekany tabak, sem tam nejaka stonka, a ako uz bolo spomenute - stavnaty

Vona - vyborna, taka tropicka, citrusova. Najviacej tam je citit grep.

Chut - vynikajuca chut grepu s podtonom ananasu, nedrazdi, v krku neskriabe.

Dym - ako pisal Maki - pomalsi rozbeh, ale potom to stoji zato. Dymi to slusne, este viac ako AF, rovnako aj vydrz je väcsia ako pri AF.

Zaverecne hodnotenie - opät sa priklanam k Makimu - tato znacka u mna asi aj prekonala Al Fakher. Chut je prirodnejsia, nenasilna, taka prirodzenejsia v porovnani so starbuzz, ktory mi pride dost umely.

Hodnotenie - dal by som aj 10, ale nakolko chut nebola az taka vyvazena (ja som tam ananas citil fakt len taky podton, inac cisty grep) davam 9.5/10
_________________
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod wladas » Str Nov 24, 2010 7:36 pm

neni zac Maki :-)

No mne tento tabak nepriprada tak paradne ako vam. Az sa cudujem ze ho tak ospevujete.

Mne strasne moc prekaza ta silna prenikava az drazdiva vona.

Chut je v pohode. Ale ta chut...jedno nalozenie a uz mi je z tej voni zle minimalne tyzden :mrgreen:

btw: hlavne pre ostatnych. Je to 250g balenie v plechovke v ktorej su dva vakuovo zabalene sakle (ako Al Fakher)
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod cibalko » Str Nov 24, 2010 9:44 pm

Tak ano, ta vona je moc vyrazna, ked si cuchnes priamo. To musis tak ako cpavok :D Inac chut mi neprisla taka drazdiva. Taka normalna bola. Prijemna, jemna az kremova. Mnam :)
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod wladas » Str Nov 24, 2010 10:09 pm

lenze aj vona dymu mi liezla na nervy :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Štv Apr 07, 2011 6:09 pm

Môj prvý romman, išiel som k nemu s veľkým očakávaním..

Balenie 50g: Bezkonkurenčne najjemnejšie nasekaný tabačik ktorý som doteraz mal, celý plával v melase a absolútne ani smietko bordelu

Vôňa: Veľmi zvláštna vôňa ananásu a grepu

Chuť: No :mrgreen: Tak takto som si už nejaký tabak dávno nevychutnal ako tento, naposledy Blue mist. Tá chuť bola unikátna, bolo v nej cítiť sladkosť ananásu a jemne citrusovú chuť grepu a celé to bolo také jemne krémové, obidve chute neboli ani trošku chemické ako pri iných tabakoch ale neskutočne prírodné.

Výdrž: 2,5 Hod

Dym: Neskutočné mraky, dokoncia miestami väčšie než Starbuzz

Celkové hodnotenie: 10/10(Neveril som tomu ale je to tak, blue mist je u mňa pokorený týmto skvostom, a viac k tomu nemám čo dodať, kdo neochutná nepochopí ;-) )
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod wladas » Štv Apr 07, 2011 7:23 pm

dve veci sa mi zdali uplne inac nez tebe
- nasekany velmi zle, ako nakhla
- rovnako bordelu ako v nakhle

zvlastne
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Flash » Štv Apr 07, 2011 7:45 pm

presne tak, ked som pozreral recenzie aj americke kazdy hovoril ze nieje dobre nasekany ale naopak, tento bol uplne najemnucko, dost ma to prekvapilo
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Mardy » Uto Okt 11, 2011 1:12 pm

Tak vcera som u Makiho mal moznost okostovat tento tabacik. No musim povedat, ze moc fajny :x: S mliekom vo vaze to tvorilo dost dobru kombinaciu ;-) U mna 9,5/10
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno


Späť na Romman

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron