Romman - Watermelon

Moderátori: remus, wladas

znamka?

1
0
Nehlasovalo
2
1
100%
3
0
Nehlasovalo
4
0
Nehlasovalo
5
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 1

Romman - Watermelon

Poslaťod Maki » Sob Apr 02, 2011 11:42 pm

po 2 testoch, na 2 roznych fajkach pisem recenziu...

tabacek od rommanu - prichut vodneho melonu

Konzistencia: ako vzdy pri rommane - pekne posekany, minimum bordelu, melasa nieco medzi AF a nakhlou

Vona: prve prekvapenie - tabak nevonia vobec po vodnom melone ako od AF, ale presne ako Sweet Melon alebo Melon... no proste zlty melon

Chut: rovnako ako vona - sudruhovia v Romman Tobbacco si zrejme pomylili farby melonov - kazdopadne mierne nasladla, celkom prijemna - rozhodne lepsia ako Sweet Melon od nakhly, porovnatelna s Melon od AF..

Dym: pekny, husty ako je u Rommanu zvykom

Vydrz: s 2 rozbitymi kuskami cocobrico kvadra cca 90 minut

Verdikt: hodnotim ho v konecnom dosledku rovnako ako AF Melon - 7/10 ... v kombinacii s matou zasa o trosku lepsi :)
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod comix » Ned Apr 03, 2011 11:19 pm

sorry maki ale troska ti budem ,,oponovat" :smoke: fajcil som tento tabacik parkrat, aj dneska som nabil korunku a chuti to ako watermelon a vobec mi to nepripomina zlty melon. sviezi tabacik a hned po prvom sluku citit tu chut. proste cisty vodny melon :)
pomenej melasy ( pravda..nieco medzi af a nakhlou ) ale to je u rommanu zvykom ale neubera to na dymivosti a chuti...kazdopadne odporucam...na ceste mam af watermelon aj zlty melon tak mozem pak porovnavat
comix
Beginner
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Uto Jan 12, 2010 9:51 am
Bydlisko: Bratislava 5


Späť na Romman

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron