Zacina hrdzaviet - WTF ???

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Zacina hrdzaviet - WTF ???

Poslaťod remus » Uto Aug 04, 2009 6:31 am

Ludia poraďte mi. Mám aladinku celkom novú ani nie pol roka a už mi začína hrdzavieť. Neviem čím by to mohlo byť. Umývam ju po každých 2ch 3ch veľkých fajčeniach. Naozaj veĺkých = celovečerné hulenie. A potom ju vždy nechám pekne na stojáka vyschnúť nech z nej vytečie všetka voda. Ona mi hrdzavie jak sa tá spodná trubka, čo ide do vody spája s telom, proste keď idete od spodu a telo začína naberať na hrúbke. Neviem čo s tým. Poraďte. Alebo je to niečo iné ako hrdza ? Keď sa dostanem k foťáku, cvaknem to.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Zacina hrdzaviet - WTF ???

Poslaťod robci465365 » Uto Aug 04, 2009 7:20 am

Skús to nejako poriadne vyšúrovať i práškom alebo čo a poriadne to umyť ak je to hrdza, daj ju dole a natri to nejakou farbou :S
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod POtkan » Uto Aug 04, 2009 8:25 am

mas to v normalnej miestnosti? vlhkost nie je velka?

hned po dofajceni davam vsetku vodu prec, fajka je rychlo sucha
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Uto Aug 04, 2009 9:09 am

a vraj aladinky su kvalitne - kto to minule pisal? som sa na tom celkom fajn bavil....

ja som vo svojej kludne aj par dni vodu nechaval(napr. ked som siel domov z intraku) a pohoda - bola z hrubeho hlinika s dobrou povrchovou upravou
v kamosovej tiez - ma ju z nerez ocele... co sa ale o aladinkach povedat neda...
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod remus » Uto Aug 04, 2009 9:15 am

Toto je tiez nejaky hlinik, nerez neviem pevne na omak je to. Nikde nic. Len tu nejako. A to som vsimol po prvom fajani. To myslite tu tekutinu / prasok menom odhrdzovac ? Co sa dava ked ides nieco natierat farbou ale je to hrdzave ? A priesvitnym lakom by mohlo stacit nie ? Vlhko. No teraz v takej miesnosti je. Lenze doteraz byvala u mna v izbe, kde ja normalne zijem, dycham :cha
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cartman » Uto Aug 04, 2009 10:23 am

Toto je asi druhy pripad hrdzavejucej aladiny z mnohych dobrych, takze by som to negeneralizoval. Podla mna su to dobre fajky a ten tvoj je mozno(!?) nepodarok..

Dalsia vec, najlepsie je ak umyjes fajku po alebo pred kazdym hulenim. Ja to robim pred lebo vacsinou skoncim neskoro vecer ;).
Naposledy upravil cartman dňa Uto Aug 04, 2009 12:26 pm, celkovo upravené 1
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod remus » Uto Aug 04, 2009 10:54 am

A co umyvas ? Len hlavnu trubku ? To najvacsiu cast tela ? Alebo aj tade kde idu hadice atd... Ja preplachnem cele, dam dole adaptery na hadicu, necham vysusit pri izbovej teplote, co maximalne za den je suche aj ovela skor, nikdy som to nemeral, zlozim dokopy a polozim na stol. Pripravena na dalsie pouzitie.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod POtkan » Uto Aug 04, 2009 10:55 am

Maki píše:a vraj aladinky su kvalitne - kto to minule pisal? som sa na tom celkom fajn bavil....


vzhladom na pomer cena/kvalita je to hodne dobre

iste su kvalitnejsie fajky, no su 2 az 4x drahsie

existuje ale kopa fajok ktore su nekvalitnejsie a su drahsie ako Aladinky

vseobecne by som si teda nedovolil povedat ze Aladin su nekvalitne fajky, kazdy kto ma problem ho chce riesit - zavesi to sem, ale kolko ludi napise ze danu fajku maju a vsetko je v pohode - 0? 1%? mam dost fajok na to, aby som povedal ze s Aladinkou su najmensie problemy
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Yahooo » Uto Aug 04, 2009 11:02 am

no potkan to si ma potesil :-)... vcera som sa docital ze aladinky su kvalitne a dneska na zaciatku tejto diskusie ze ani nie :D :o
Yahooo
Beginner
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned Aug 02, 2009 7:44 pm

Poslaťod remus » Uto Aug 04, 2009 11:31 am

Mozno je to moja chyba, alebo to nie je hrdza. Prave pre to sa na to tu pytam.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cartman » Uto Aug 04, 2009 12:26 pm

Cele telo a sem tam precistim aj tie casti kam pchas hadice.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Maki » Uto Aug 04, 2009 1:26 pm

potkan - aladinky este pred rokom a pol boli total odpad co kazdu chvilu hrdzavel, rozpadal sa a kazil... modelova rada 2008 konecne priniesla zmenu, no aj tak tym fajkam stale neverim dako... mam dobre skusenosti s top markom a aj top mark heavy o mesiac idem kupovat
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod POtkan » Uto Aug 04, 2009 3:40 pm

Mas to nejake pomylene Maki, TopMark boli vzdy horsie fajky, ktore sa len dotahuju na kvalitu Aladin.

Vyjadrenia v podobnom zmysle ma i vyhradny cesky distributor a osobne verim skor jemu (podotykam ze ponuka obe znacky, cize nejde o nejaky boj proti konkurencnej znacke).
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Uto Aug 04, 2009 4:20 pm

ako vravim... kamosi mali asi 3 aladinky - kazda jedna odisla - kamos mal top mark a drzi mu uz 3 roky, druhemu uz 2... spolubyvajuci mal aladin magier - fajka nebola zla, ale ani dobra...

okrem toho zalezi aj od konkretneho modelu - ale aladin momentalne seka vsetko na jedno kopyto(ak neratam tie najnovsie celokovove)... top mark si chcem kupit model heavy - rozoberatelna a z mosadze - jeden znamy ma mosadznu fajku a chvali ju ako to len ide
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod kemci » Uto Aug 04, 2009 4:57 pm

mno mam aladinku, asi pol roka, fatota sa mi zda ze to je a nemam s hrdzavenim problem, a to ju zdaleka necistim a nesusim po kazdom fajceni, caso nechavam vodu vo vaze aj par dni
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Ďalší

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron