rozbita vaza...

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

rozbita vaza...

Poslaťod zany » Sob Aug 08, 2009 8:14 pm

Stala si mi hrozna vec, mojej sestre sa nejak podarilo rozbit vazu a teraz uvazujem o kupe novej vazy lenze neviem podla coho sa mam orientovat pri kupe...
vodna fajka bola Aladin Fatota... potrebujem vediet priemer otvoru vazy... dakujem...
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod remus » Sob Aug 08, 2009 8:31 pm

http://www.vodne-fajky.eu, napis im email cez ten odkaz KONTAKTUJE NAS. oni uz vedia a s radostou poradia. napis im aku mas fajku. oni poznaju priemery atd.. mne minule na moju ponukli vazu od inej fajocky ale priemer sedel iba iny vyzor. Mne minule ponukali na velku aladinku vazu za 16ecok. Pritom na ss.sk maju najlacnejsie sracky za 20. !

No a ked ides na vlastnu pest. Tak priemer zeleza dole. Safe to mas ked zmeras priemer starej vazy. A to je asi tak cele. Este nech sa to trocha hodi k sebe.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod CeCi » Štv Aug 27, 2009 2:43 pm

vies co by si mohol docasne skusit, nahradit vaz ovocim, napriklad melonom. Jednoducho odreezs vrch, melon zvnutra vypitvas aby si donho mohol naliat vodu, potom do odrezaneho vrchu spravis malu dierku aby si mohol prestrcit telo fajky a fungujes dalej :)
CeCi
Beginner
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 2:39 pm
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod kemci » Štv Aug 27, 2009 5:28 pm

lol tak toto by ma nenapadlo :cha, maximalne co som videl nahradnu vazu zo spis hrusky
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod Maki » Štv Aug 27, 2009 10:27 pm

skoda ze sa mi nedari najst fotku ako kamos robil cele vodaro z ovocia.... to bola riadna sleha
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron