Malo dymu

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Malo dymu

Poslaťod David091 » Štv Nov 05, 2009 2:45 pm

kupil som VF asi 80 cm a tesni takmer na 100 percent akurat mam problem ze ked dam na kotol iba jeden RZU....a to som mal dierky len pod kotlom tak to nedymylo tak dobre ako kamaratova a ten ma kotol mozno polovicny
ked ddam 2 RZU tak uz vodna zacne skrabat
a NZL mi poradil nech dam cocobrico ale jedna briketa sa mi zda mala na to aku velku plochu ma kotol
poradte kde moze byt chyba
a tabak mam AL fakher peach a myslim si ze je fajnovy
a urcite lepsi ako nakhla....
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod johnz » Štv Nov 05, 2009 3:59 pm

skusit mozes viac veci.. jeden rzu (40mm) plus tarbus, jeden rzu a kusok z dalsieho (napr polku)
alebo najlepsie riesenie s tymi cocobrico - po rozpaleni ho v nejakej plechovke rozlomit tym hrotom na kliestikoch na dve polky, potom bude mat dostatocnu plochu ani nebude zhasinat na alobale (ako ked ho das rovnou hranou rovno na kotol) :S
johnz
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 5:20 pm
Bydlisko: kosice

Poslaťod remus » Štv Nov 05, 2009 4:07 pm

Pravdepodobne prepalujes, alebo mas malo tepla.
To ze faja tesni, zistis tak, ze das dole korunku, dieru zapchas prstom a skusis fuknut cez hadicu. Nemalo by to ist, respektive tazko.

No a k prepalovaniu. Ja kurim uz dlhsiu dobu a tiez sa mi to obcas stane, ako je vidno aj v mojom najnovsom shisha videjku.

Tabak daj tak 2 - 3 milimetre od vrchu korunky, daj normal 2 vrstvu alobalu. Nadierkuj a daj uhlik. S RZU mas roztiahnute hned ,cocobrico trosku trva (aspon mne).

Ale moze ist aj o tabak. Velmi zavisi od toho co mas. Mal som napriklad Al-Waha meta. To aj ked som prepaloval aj malo tepla, dymilo jak besne, akurat z tolko dymu sa stavalo, ze ma bolela hlava.
Potom som mal Nakhlu - verziu na export - to je to co bezne kupis u nas a dymcek bol stredny aj chut bola super.
A teraz som kupil v Egypte ich Nakhlu, co oficialne neni na export a dymi trosku menej.

Popripade ukaz obrazok ako dierujes atd..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod David091 » Štv Nov 05, 2009 4:16 pm

tesni dobre to viem len by som chcel vediet ci cocobrico(myslim ze je mensie ako RZU) nema malu plochu
lebo teple moze byt hociako ale ked pokryva polovicnu plochu ako normal RZU tak je mi to na nic si myslim
vidim to tak ze asi kupim tie cocobrica a vyrobim si nejaky medzikruzok....
co myslite vy?
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod remus » Štv Nov 05, 2009 4:25 pm

Cocobrico ma mensiu plochu, ale je vyhrevnejsie, cize dokaze ohriat viac vzduchu okolo seba.
No osobne neuznavam medzikruzok. Jednak sa mi to nevojde pod tarbus, jednak dosiahnes rovnaky efekt ked do korunky das menej tabaku. Cize je to take dokola behanie okolo idealu. Lebo potom sa ti bude zdat zas malo dymu, tak das 2 cocobrico, co sa bude palit, das vacsi kruzok atd...
A efekt bude rovnaky ako 1 cocobrico bez kruzku.

Btw, ja som uz kuril 2 kokosaky pod tarbusom :D To boli slehy. Som potiahol a ze uuu, ma to hned dalo dole.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod nZL » Štv Nov 05, 2009 4:49 pm

1. Kup si kvalitny alobal
2. Neviem ake brikety mas, a jak velky kotol ale proste to nahrejes poriadne nech je cela zerava a rozbijes na polovice alebo mozes aj na tretiny ked mas kvader z 3kg balenia (najlepsie s kladivkom ale opatrne, nemusis do toho buchat, staci jemne klepat ono sa to pekne rozpadne) a das to na kraje kotla. Neviem preco mas pocit ze uhlik ma zakryvat vacsinu plochy, to nie je pravda. Aj RZU ked sa davaju tak je lepsie davat viac mensich ako jeden velky ved pozri napriklad toto.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod David091 » Štv Nov 05, 2009 5:14 pm

no len ja mam dost plytky kotol asi takze budem musiet kupit novy ked budem chciet poriadny dym.....zajtra lebo sobotu to uuz riadne vsetko vyskusam kupim cocobrica a ideme :DDD
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron