Samoupchavacie Ventily

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Samoupchavacie Ventily

Poslaťod remus » Ned Nov 15, 2009 8:50 am

Zdravím.
iste všetci znáte ten patent aladiniek a aj mnohých iných vodných fajok so samoupchávaním.
Namiesto bezpečnostnéo ventilu tam je adaptér na hadicu a princíp sa zachová. Čiže keď ťaháte, dvihnete guličku a dym vám ide. Ak potiahne niekto iný, dvihne svoju guličku a ostatné zapadnú, takkže to tesní.
Takisto asi aj viete, že sa cez to ťažšie ťahá. Skúšal som už rôzne fintičky, ako napríklad dať tam BBčko (po slovensky airsoftovú guličku, no tá má viacero nevýhod.
Za prvé, ak by náhodou boh dal, a tá gulička by preletela cez ten zachytávací mechanizmus, tak by ste ju vdýchli.
Za druhé. Pri pomaličkom ťahaní to ide super, lebo gulička ľahúúčko vzlietne. No ak potiahnem rýchlejšie, gulička vystrelí hore a upchá to. Takže musím prestať ťahať aby padla a ťahať znova.

Preto sa vás pýtam, nemáte nejaký patent na to ? Nemusí to byť až s ľahkosťou normálnej VF (akoby tam žiadna gulička nebola). Ale neviem či len mne, alebo aj vám to ide nenormálne ťažko a musím sa enormne namááhať aby som vydoloval dym ztade. (Asi tak ako keď v radosti dajú vnútorný náustok do hadice). Zapchaté to nie je, včera som to kontroloval komplet, aj prečistil.
Riešenie by podla mňa malo viesť k nejakému mechanizmu, čo by zabránil BB guličke sa prisať.

Vopred dík za rady a nápady.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod David091 » Ned Nov 15, 2009 10:12 am

aj ja co mam 2-hadicovu tak na jednej to je a na druhej nie a ked som s kamaratom daval tak ja z tej s tou gulickou.....no da sa na to zvyknut
lenze ked som si potom bafol z tej bez gulicky tak mi dym normalne sam isiel do ust :DDD
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod remus » Ned Nov 15, 2009 1:29 pm

No presne to iste sa stalo aj mne.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod David091 » Ned Nov 15, 2009 4:09 pm

tak najlepsie stade tu gulicku vybrat a vybavene
ked hulia hulici tak to budu drazt lebo to k tomu proste aptri a ked hulia cigaretovi ktori to nepoznaju a tak tak tam tu gulicku daj (ty budes mat tu "prazdnu" hadicu) a im to moze byt jedno ....lebo zas az tak tazko to nejde....
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron