Kym zacne ?!

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Kym zacne ?!

Poslaťod kikina4.2 » Uto Mar 30, 2010 2:39 pm

ahojte mam taky problem prave som dofajcila VF a kym som ju roztahala (dym) trvalo to viac ako 5 minut.Citala som tu uz ze niekomu tu ide dym hned po 3 tahoch.Neviete aky moze byt problem ? :s: :s:
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod Mardy » Uto Mar 30, 2010 3:00 pm

Ked polozis uhlik na alobal, nechaj chvilu uhlik na pokoji kym trochu pripali tabak, dosiahnes dymu rychlejsie ;) Ja som niekedy hned po polozeni uhlika zacal roztahavat a niekedy ma z toho dost bolela hlava a pluca kym som roztahal poriadne, teraz, ked necham uhlik take 2-3 minutky posobit dym ide uplne v pohode po par potiahnutiach.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod POtkan » Uto Mar 30, 2010 3:48 pm

velmi by som rozlisoval typ uhlika a jeho rozhavenost, dolezita je i tarbus

uhlik, ktory nie je dobre rozhaveny ti za 2-3 minutky zhasne kludne, prave v tychto pripadoch je nutne tahat od zaciatku co to da

samozrejme pokias das dobre rozpaleny uhlik, tak mas dym pomerne rychlo, samozrejme vzdy bude zalezat od nalozenia/vlhkosti tabaku/typu korunky
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kikina4.2 » Uto Mar 30, 2010 5:53 pm

mam uhliky Instant-lite (40mm),rozpalujem na sporaku cely do okola potom nanho trosku fukam nech sa rozzeravy cely.Takze ked ho rozpalim cely mym nechat tak 2-3 minutky ?(nemam tarbus)nevadi to ked to len tak necham ?
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod Mardy » Uto Mar 30, 2010 6:32 pm

Ja pouzivam RZU a po zapaleni (mysleno vtedy ked uz doprska, dodymi a dosmradi) ho supnem na alobal a necham ho tam kym nie je uz pokryty jemnou vrstvou bieleho popola a potom taham, niekedy skor. Nemam ziadne problemy s tym.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod kikina4.2 » Str Mar 31, 2010 6:59 pm

diky .....no tak odskusam takto ze ho necham aby cely zbledol :mrgreen: a potom dam vediet ako dopadlo ak nezabudnem :x:
kikina4.2
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jan 11, 2010 4:13 pm

Poslaťod Horacio » Štv Apr 01, 2010 7:46 pm

Nemusíš ho nechať celý zblednúť.Stačí tak,že keď na neho fúkneš aby vačšina neho po fúknutí zčervenala.Potom ho daj na alobal chvílu počkaj a rozťahávaj pomaly.Popri tom si posúvaj uhlík aby sa tabak rovnomerne rozohrial.JA počas celého fajčenia posúvam uhlíky lebo inak sa mi vždy pripiekol na jednej strane.
Horacio
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Feb 09, 2010 12:31 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Pia Apr 02, 2010 8:45 am

To posuvanie sa mi moc nepozdava, tabak mi hori tak v 1 z 10 pripadov a je to vzdy moja chyba. Pri zvysnych pripadoch s uhlikami hybem len ked tam davam novy. Cize chybu hladaj/te v tom ako fajku pripravujete. Pomoct moze lepsia korunka (nie je nutnostnou) a iny sposob ukladania alobalu, je tu o tom kopec popisaneho
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Pia Apr 02, 2010 10:44 am

Tak s korunkou som osobne dost nespokojny...planujem kupit phunnel alebo vortex, podla toho co sa bude dat lahko zohnat :mrgreen:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod varior » Pia Apr 02, 2010 1:41 pm

no ja kokosaky roztahavam vysavacom :lol: ale davam ho na najmensi tak a len chvilu pridrzim a us to frci :x:
varior
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Mar 04, 2010 7:58 pm

Poslaťod Mardy » Pia Apr 02, 2010 2:45 pm

Len aby ti raz neprefrcal uhlik do vysavaca... :lol:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod varior » Pia Apr 02, 2010 5:15 pm

y by ho nepretiahlo cez korunku :S
varior
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Mar 04, 2010 7:58 pm


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron