Crash - Riedky Dym

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Crash - Riedky Dym

Poslaťod Kori7 » Pia Jún 18, 2010 12:04 am

Ahoj všetci...

Moj problém je nasledujúci..

Vodná sa mi asi pred týždňom zlomila (telo)
Mám vodnú z Egypta (neviem model ani nič, bol to darček - taká 50cm klasika)
Vodná fachala super... Nakladať aj všetko viem štorím už viac ako rok.

To že sa zlomila som vyriešil tak že som do trubky ktorá sa mi zlomila pri závite dal vnútorný zásobník na tuhy z pentelky a vytesnil to teflónovou páskou... na obe strany som nahádzal tie zlomené dva kusy a to celé som ešte cez ten zlomený závit omotal teflon. páskou.. Dole do vázy ide ešte taká kvázi predlžovačka na ďaľšom závite...(Tá má circa 6-7cm)
Týmto mám vlastne trubku posadenú hlbšie aj do vázy
Vody dávam trošku menej teda...
trubku teraz montujem až úplne dole po koniec závitu.. preto nemám miesto na tie okrasné vecičky čo boli na trubke tela fajky, ale to mi nejako neprekáža... Tá zlomená časť sa mi skryla do tej časti v ktorej je vývod na hadičku a ventil...

Z vodnej mi ide v porovnaní s minulosťou o dosť redší dym. , trubka mala predtým vnútorný priemer zhruba 6-7mm s tým že je teraz vnútri trubička (vytesnená ale tenšia) sa priemer zmenšil zhruba na 3-4mm... Môže to byť za následok riedkeho dymu? ťahá sa normálne ako predtým (chuť tabaku aj ťah je rovnaký) len tá hustota dymu už nieje to čo bývalo... vytesnené by to malo byť super... na test ked vyberiem len čisto trubku a druhú stranu zatesním prstom tak nesyčí ani nič.... nechápem to...

Nejaké rady?
Kori7
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Jún 17, 2010 11:45 pm

Poslaťod Kori7 » Pia Jún 18, 2010 10:15 pm

paaani tak som nato došiel nejako... proste nešlo mi do hlavy že kam može ist ten dym ked mi to nikde neunika ani nič...

stačilo inak naložiť.. ked bola v dobrom stave tak som nakladal takmer doplna s 2-3 vrstavmi alobalu a to s týmto mojím repairom nefachalo.. dneska som to od nervov pretesnil všetko nanovo... vratane tesnenia čo ide do vázi... šupol som tam len jednu vrstvu alobalu... naložil tak 3mm pod úroveň kotlíku a už s prveho hitu ešte nie kompletne rozpáleného uhlíku sa ukázalo fajné mliečko :):):)

neviem ako je to možné... bud som to poprvé napiču vytesnil alebo neviem..... ale už je všetko ako po starom :P
:x: lúčim sa :P noc je dlhá... :)

p.s. je možné že tenší prietok tela fajky zapríčinil že nešlo dostatočne ju rozdymiť ked bola naložená plnšie a bolo viacej vrstiev alobalu?
Kori7
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Jún 17, 2010 11:45 pm


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron