Necítiť moc chuť

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Necítiť moc chuť

Poslaťod legend » Pia Sep 10, 2010 3:19 pm

Ahojte, VF nejfačím dlho ale stihol som zatial viskúšať tieto príchute Serbetli Jahoda, Serbetli Frutty a ešte Nakhlu Višnu ale necítim chuť ani pri jednom to nebolo najlepšie akurát pri Nakhle višni som cítil trochu ale ináč nič uhlíky sú docela v pohode v Turecku kúpené RZU vipadajú kvalitne... vodná je tiež z turecka taká malá ale stačí vážne neviem v čom môže byť problém prosím pomoc :o nechcem zbytočne zakladať duplicitné témy ale nikde som tu nenašiel ozajstné riešenie problému... za odpoveď vopred ĎAKUJEM
legend
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 11:25 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Pia Sep 10, 2010 3:30 pm

dalsi expert z jazykovedneho ustavu

tema je duplicitna, viac hladaj, moznych problemov je kopa
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lizard » Pia Sep 10, 2010 4:16 pm

nemam vela skusenosti, ale co ti mozem povedat tak tie "kvalitne" uhliky z Turecka si radsej dobre prezri...take kvalitne mali na kazdom rohu aj v Tunisku, je to strasny sajrajt, smrdia ako za desiatich,dobru vydrz ma jeden uhlik z balenia, rozsype sa lahko uz nezapaleny.

skus tiez umyt fajku (hadicu len prefuknut, neumyvat), pozri si tu na fore ako sa dobre naklada korunka, mozno skus iny tabak (ja tiez Nakhlu citim slabsie a celkovo mi nejak nechuti-jedine pomaranc sa da).
lizard
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 3:28 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod ceero » Sob Sep 11, 2010 12:33 am

But mas prilis suchy (stary) tabak, alebo proste skus ine uhliky. Predsa len kupene niekde na rohu na trhu v Tunise nemusia byt zrovna top
Obrázok
Obrázok
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod legend » Sob Sep 11, 2010 10:48 am

Práve mi prišli nové uhlíky nejaké belgické ktoré som objednával z tabaky.h2studio.net odtial mám aj tie nakhla tabaky višnu a chocomint a všetko som dobre preumýval atd dal som si robiť ľad... a dneska skúsim ... Ďakujem za rady potom poviem či to pomohlo
legend
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Aug 29, 2010 11:25 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Arindal » Sob Sep 11, 2010 4:52 pm

radim ti co najskor sa nauc pouzivat normalne uhliky nie rzu, bud kokosaky alebo bambusaky je to 100 a 1
Arindal
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 9:48 am

Poslaťod St0nky » Pia Okt 08, 2010 5:43 pm

Arindal píše:radim ti co najskor sa nauc pouzivat normalne uhliky nie rzu, bud kokosaky alebo bambusaky je to 100 a 1
tak tak :)
Al - Waha je pre mňa to, čo pre zlatokopa zlato.

When you smoke the herb it reveals you to yourself. Bob Marley
St0nky
Light
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Sob Okt 31, 2009 1:37 pm
Bydlisko: BA-Rača


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron