Citim len uhlik :/

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Citim len uhlik :/

Poslaťod Filfások » Pon Apr 25, 2011 10:40 am

Ahojte :)
Mam problem, minule som cistila vodnu, klasicky, len ju preplachovala vodou a telo kefkou precistila a odvtedy ked idem fajcit, citim tabak len 5minut a potom uz len uhlik, a dost to pochopitelne drhne :D A neviem co s tym, mohla nastat chyba, ze som si nejak poskodila vodnu? Je nieco v nej v tele, co sa da dokaslat? Alebo to mze byt aj tabakom? Lebo prave vtedy som si kupila tabak, moze to byt aj jeho nekvalitou? Ale ma napadlo, ze som dole do ventilu tych dierok dole strcila sparadlo, lebo mi z tade padal kentus :D Neviem ako ti mam pomenovat, som este lajk :o Vdaka za vsetky odpovede :x:
Filfások
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Apr 25, 2011 10:25 am

Poslaťod Merco » Pon Apr 25, 2011 11:18 am

Mnoho tu už bolo popísané treba čítať, neviem vobec čo myslíš názorná foto by pomohla.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Mardy » Pon Apr 25, 2011 11:19 am

Prva vec co robi mnoho zaciatocnikov je ta, ze ak pouzivaju RZU (rychlozapalne uhliky) tak ich hned po zapaleni polozia na korunku, potom tie spaliny prebiju tabak a ten chuti ako uhlik.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Merco » Pon Apr 25, 2011 11:21 am

vidíš to som zabudol dodať ,NIKDY nepoužívaj rzu , kúp brikety síce sa tažšie zapalujú ale vydržia hodne,nepáchnu a hlavne sú ovela lacnejšie.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Filfások » Pon Apr 25, 2011 1:10 pm

Fotku nemam momentalne, lebo osm odcestovana, lenze ja nedavam hned uhlik, vzdy pockam kym sa pekne rozpali, polozim a pockam chvilku a az potom taham a citala som temy, ale takyto problem tu nebol, boli podobne, ale nie tento :) Teda ak mi nic neuslo ;) Ale chcem sa opytat, da sa nejak poskodit telo fajky?
Filfások
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Apr 25, 2011 10:25 am

Poslaťod wladas » Pon Apr 25, 2011 1:35 pm

to neni atomova elektraren, obycajna trubka
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Mardy » Pon Apr 25, 2011 4:20 pm

Neda :mrgreen: Aky tabak mas?
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron