Vytekajuca melasa

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Merco » Uto Júl 05, 2011 4:28 pm

Remus btw. tebe sa nestáva že naložíš ,dáš alobal atd. nastokneš korunku na telo a vyskakuje z tesnenia? mne furt :/ wtf
Pri prvej korunke nie. Lebo pravidelne čistím vodnú.
A musím tesnenie zvnútra aj zvonka, tiež hrdlo korunky zvnútra, a aj vrchol vodnej ale poriadne...
Prvá korunka tam drží jak betón. Druhá už ani za nič.

Včera som to aj utieral a furt nedržalo, tak som zobral kúsok kuchynskej utierky tej papierovej, dal to na vonok tesnenia a na to nasadil korunku. Držalo super !

Akurát treba dať pozor, aby keď ti náhodou pretŕča nejaký papier na tanierik, aby sa to nechytilo od uhlíkov na tácke.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Wingleton » Uto Júl 05, 2011 8:47 pm

remus píše:Tá korunka je grc - musím uznať.
Ale anyway, ja nakladám Kaya Vortex tiež pod úroveň dierok a vždy, opakujem vždy sa mi tesnenie "umastí" tak, že tam už po výmene korunka nechce chytiť, a taktiež sa mi tam vždy objaví melasa pri tesnení.
Ja by som obviňoval kondenzovanie. Teda dym a v ňom "rozpustená" melasa sa ochladí o hrdlo korunky a stáva sa z toho opäť "voda" ktorá tečie..


povodne som si myslel to site ale potom som si vsimol ze od melasy to nieje len pri tesneni ale aj po celej ceste dolu (vnutri korunky) tak neviem teda :) tiez tabak je tesne pod urovnou dierok, mozno element ma taku skvelu vlastnost ze sa lahko odparuje a nasledne pri miernom ochladeni kondenzuje.
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Predchádzajúci

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron