Vytekajuca melasa

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Vytekajuca melasa

Poslaťod Wingleton » Ned Júl 03, 2011 9:47 pm

Cauko, normalne ubalim fajku ako vzdy, pouzivam korunku vortex, VF aladin arabica, Aladin bambusove brikety, ked ubalim fajku dam tam uz plne zapalenu briketu, po 5-10min prestane byt citit chut tabaku(elements-blue breeze) mozno to bude aj tym ze melasa z korunky vyteka, pretoze tabak je poriadne vlhky no ked nalozim kotlik tak melasa nieje v urovni dierok tak aby melasa mohla stiect ale ajtak stecie, nedavam tam nejak velmi vela tabaku ze by to bolo preplnene... viete mi poradit ?
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Poslaťod Wingleton » Ned Júl 03, 2011 10:01 pm

takto to vyzera, korunku vortex mam len chvilku, tak mi poradte ak ju nekladam zle :) Obrázok
Obrázok
je to momentalny stav polosfajceneho tabaku :x:
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Poslaťod Wesely » Ned Júl 03, 2011 11:11 pm

tak ten tabak podla mna nechuti ani ako mäta ani ako čučoriedka ... proste elements chuťovo najváčšia sračka akú som mal ... takže zázraky nečakaj
Wesely
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Apr 21, 2011 12:42 pm

Poslaťod Chalanisko13 » Ned Júl 03, 2011 11:28 pm

problém s tečením melasy nieje v tom že nakladáš zle, ale v tom že tvoja korunka ma dierky strašne nizko čiže melasa cez ne zatečie do korunky a odtial na tanierik....tú korunku si kupoval zvlášť alebo si ju dostal k fajke ?
TopMark Sokar 50cm,Kaya Vortex
Chalanisko13
Light
 
Príspevky: 95
Registrovaný: Str Jún 15, 2011 9:33 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Wingleton » Ned Júl 03, 2011 11:48 pm

takze skusil som nalozit do normalneho kotla, tak ze som dal alobal aj pod tabak a dierky ma po obvode (vrchny alobal ma len v strede) tak aby ten spodny alobal vytvoril taku misku a teda melasa nevytekala, je to o poznanie lepsie, korunka bola kupovana zo sultany osobitne, asi to bude nejaky nepodarok
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Poslaťod Wingleton » Ned Júl 03, 2011 11:49 pm

inac co sa tyka elementu tak fakt ani mne ta cucoriedka nechuti cucoriedkovo ale skor ako taka cucoriedkova zuvacka, matu citit len velmi chabo, taky slaby chladivy vanok :mrgreen:

EDIT: celkovo tie elements niesu az taky zazrak oproti alwahe, jedine ten tabak nema stonky a pride mi o poznanie kvalitnejsi, ale co sa tyka prichute tak ta nieje az taka zazracna ako som cakal (co niekto hodnotil ze blue breeze sa taha na starbuzz blue mist)
este dobry tabak co som mal bol Al masah - redbull, tam ta chut bola dobre citit a stonky tiez neboli
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Poslaťod Chalanisko13 » Pon Júl 04, 2011 10:32 am

zo sultany......Je to korunka Aladin Vortex...tá má nizke dierky skús objednať Kaya Vortex s tou korunkou budeš určite spokojnejší tak ako väčšina ludi
TopMark Sokar 50cm,Kaya Vortex
Chalanisko13
Light
 
Príspevky: 95
Registrovaný: Str Jún 15, 2011 9:33 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Merco » Pon Júl 04, 2011 11:10 am

Nečuduj sa že sa ti to spáli keď tam dávaš pol milimetra tabaku.A blue breeze bol dobrý ,asi si ho zle pripravil.
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Wesely » Pon Júl 04, 2011 11:27 am

ako sa dá tabak zle pripraviť? ... nehovorím že tá chuť tam nie je ... ale keď si to porovnám s fakher tabakmi alebo aj al wahou tak elementy sú proti tomu veľký shit ... dym paráda ale chuť 0bodov
Wesely
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Apr 21, 2011 12:42 pm

Poslaťod Maki » Pon Júl 04, 2011 11:45 am

ako dlho si ho nechal odstáť?
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod wladas » Pon Júl 04, 2011 3:39 pm

maki trafil do kamena urazu predpokladam + zla korunka aj zle nalozene
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Merco » Pon Júl 04, 2011 4:21 pm

Tak jasné,af sú najvýraznejšie tabaky...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Wingleton » Pon Júl 04, 2011 4:40 pm

Merco píše:Nečuduj sa že sa ti to spáli keď tam dávaš pol milimetra tabaku.A blue breeze bol dobrý ,asi si ho zle pripravil.


mne sa nic nepali, tabak ostava dalej vlhky len s vyrazne mensiou vlhkostou a nieje tam pol milimetra tabaku..

objednam kaya vortex, mimochodom ten element je odstaty tak 10 a viac dni. Je to tabak ready nepremyty rovno zmiesany s melasou. ze by bol nejak tvrdy nepocitujem.

wladas píše:maki trafil do kamena urazu predpokladam + zla korunka aj zle nalozene


ako sa teda ma nakladat do vortexu ? vortex mam prvy krat tak si mile rad necham poradit

//nepis dva prispevky pod seba, porusujes pravidla fora
wladas
Wingleton
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pon Jún 20, 2011 1:06 am

Poslaťod Merco » Pon Júl 04, 2011 8:19 pm

Video, ak pomože.Ale každý nakladá inak...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod remus » Uto Júl 05, 2011 9:59 am

Tá korunka je grc - musím uznať.
Ale anyway, ja nakladám Kaya Vortex tiež pod úroveň dierok a vždy, opakujem vždy sa mi tesnenie "umastí" tak, že tam už po výmene korunka nechce chytiť, a taktiež sa mi tam vždy objaví melasa pri tesnení.
Ja by som obviňoval kondenzovanie. Teda dym a v ňom "rozpustená" melasa sa ochladí o hrdlo korunky a stáva sa z toho opäť "voda" ktorá tečie..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron