Hrdzavenie

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod martinpn » Štv Dec 18, 2008 5:45 pm

ked vam to hrdzavie pouzite smyrgel ak na nedostupnych miestach kusok dajte na palicku a potom to len streknete sprejom za 100sk a mate to ked to enchate dobre vytvrdnut potom preplachnete dobre tak nebude nic citit ja som taky problem este nemal ale aj keby tak by mi to muselo hrdzaviet aj 4 roky aby sa to prederavilo
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod gRnR » Pia Aug 27, 2010 5:10 pm

ja mam tento isty problem tiez .. mam aladin fatota 44cm, staru cca rok a hrdzavie mi to vnutri kovoveho tela .. tam ako sa picha hadica tak tam nie ale tam hlbšie kde ide aj ventil ...ako by som vam to vysvetlil proste spodna cast kovoveho tela ktora ide do vacy tak vnutri kde je ten priestor do ktoreho ide hadica aj ventil :D dufam ze tomu chapete ...

no, ale vnutri som zistil ze mi to hrdzavie .. neslo by to spravit tak, ze by som upchal vsetky otvory do toho priestoru kde je to hrdzave okrem jednoho, cez ktory by som tam nieco nalial proti hrdzy a nechal by som to tam aj den nech to tam posobi ??? nieje nieco take ?? co by tu hrdzu odstranilo...ocot by nepomohol?? alebo co by som tam mohol naliat ??

lol a ze aladinky nehrdzaveju :D
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod POtkan » Pia Aug 27, 2010 6:45 pm

myslim ze je to slabe miesto vsetkeho, zatial len jedina fajka co mam tam nema hrdzu, pretoze ma iny system uplne ;-) no hrdzu mam na tanieriku kedze je fajka stale dole

tazko povedat ci sa toho da nejako zbavit, hore niekto odporucat nastriekat, ja odporucam davat si pozor na zdravotnu nezavadnost a skor vyfukovat vodu po dohuleni
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod jozo1606 » Sob Aug 28, 2010 10:21 am

Kup si sprej proti hrdzi 2 krat nastriekaš tu hrdzu uplne rozlepta a preplachcneš to vodou nechaš poriadne vysušiť a umyješ ešte raz a poriadne a tak možeš fajčiť koľko len chceš :)
MIlujem svoju Fajku
jozo1606
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob Júl 10, 2010 12:30 pm

Poslaťod gRnR » Sob Aug 28, 2010 12:15 pm

kolko to stoji priblizne??
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod wladas » Sob Aug 28, 2010 5:24 pm

@POtkan
sorry za OT ale aku mas fajku ?
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod POtkan » Sob Aug 28, 2010 8:39 pm

momentalne je toto moja primarna http://vodne-fajky.sk/viewtopic.php?t=760
nie to to najdokonalesia fajka, ma aj nedostatky
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron