Problem so shiazo...

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Problem so shiazo...

Poslaťod Guapo890 » Štv Aug 04, 2011 12:12 am

Ahojte,

vcera som nalozil shiazo - ceresna do vodnej presne podla navodu 3mm pod okrajom , dierky do dvojvrstoveho obalu, avsak islo to asi 25minut co sa mi zda malo a chut nebola skoro ziadna..Korunku mam normalnu,nie vortex. Poradte :( moze byt problem uhlik ? Neposuval som ho a dal som ho nastred jednalo sa o samorozpalovaci. :o
Najlepší relax je vodná...
Guapo890
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Júl 31, 2011 12:02 am

Poslaťod Maestrik » Štv Aug 04, 2011 12:27 am

Problém je určite korunka, shiazo máš kamene napustené melasou, takže ti to stekalo..
chuť je podľa mňa rovnaká u shiazo, čiže nie moc výrazná, preto hovorím, že originál je len jeden a to tabak..a uhlík?Rzu nekupuj..
Vortex alebo phunel + (najlepšie)tabak + bambusak alebo kokosak a fajčíš, až ti z toho bude zle..
Maestrik
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pon Feb 21, 2011 7:20 pm

Poslaťod Merco » Štv Aug 04, 2011 12:42 am

Shiazo,mod bowl a RZU je snáď hororová situácia :mrgreen: korunku vymeň za vortex a uhlíky za brikety ...thats all
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod remus » Štv Aug 04, 2011 6:18 am

Shiazo má strašne jemnú chuť.
Keď som to naložil do vortexu po káve od Nakhly, dymilo to jak šialené, ale chuť absolútne nebolo cítiť..

A klasická korunka je kapitola sama o sebe..
Lebo všetko to "dobré" v shiaze sa nahraje od uhlíka a pekne ti stečie dole telom..

Ako kolega spomenul - ak chceš používať RZU, radšej sa na to vykašli a prestaň fajčiť vodnú. Je to fakt zlo a neporovnateľné s nejakými briketkami.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Guapo890 » Štv Aug 04, 2011 9:19 am

Okej, tak vortex objednam aj to tesnenie k tomu aby to pasovalo..A ake uhliky odporucate ? Lenze nemam ich na com rozzeravit sporak mame el. a velky zapalovac nemam, co pouzit ??
Najlepší relax je vodná...
Guapo890
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Júl 31, 2011 12:02 am

Poslaťod wladas » Štv Aug 04, 2011 9:40 am

http://vodne-fajky.sk/viewtopic.php?t=21
tu mas rozne typy na rozpalovanie briketiek
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod palica » Štv Aug 04, 2011 11:40 am

dneska som akurátne mal shiazo už použité a namočené v molamix Apple,dal som to do phunnela 3x bamboocha hore a dymilo to brutálne ale po takých 20tich minútach to začalo hrozne škrábať aj ked dym bol stále dobrý,nemusím moc shiazo :D iba pre túto vec...
"Rastafarián nepodstúpi amputáciu. Nedovolím, aby bol človek rozobraný. " Bob Marley
palica
Light Star
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Pia Feb 25, 2011 11:45 am
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod remus » Štv Aug 04, 2011 1:00 pm

Palica, to sa chystám povedať aj do video recenzie..
Vela ludí si pri shiazo neuvedomuje, že mu dáva priveľa tepla. Normálny tabak by už dávno škrabal a pálil sa, ale kamene to vydržia, a preto sa pridávajú uhlíky..
Ale aj melasa samotná môže začať "prihárať"..

Poznáš to tak, že chuť je až velmi intenzívna a strašne sladká. Vtedy sa melasa páli. Keď som fajčil prvý krát shiazo, neuvedomil som si to, až potom keď som mal podráždený krk :D
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Guapo890 » Štv Aug 04, 2011 7:28 pm

20min. ti vydrzalo shiazo a uz skriabalo ?? kks aj mne asi tak a kamienky uz boli biele..ale mam este normalnu korunku a mozno malo melasy.
Najlepší relax je vodná...
Guapo890
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned Júl 31, 2011 12:02 am

Poslaťod palica » Pia Aug 05, 2011 9:47 am

@remus som ťa predbehol :P ale je to tak a sere am to :D chcem to predať :D na tabak nič nemá
"Rastafarián nepodstúpi amputáciu. Nedovolím, aby bol človek rozobraný. " Bob Marley
palica
Light Star
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Pia Feb 25, 2011 11:45 am
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod eXed » Pia Okt 07, 2011 8:20 am

Tabak rulezzz , shiazo je len kamen z chodníku v lacnom syrupe :r
Smoke for fun , not for life :-)
eXed
Beginner
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Aug 24, 2011 4:59 pm
Bydlisko: Senica


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron