citit len uhlik

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

citit len uhlik

Poslaťod p0casie » Štv Aug 28, 2008 1:28 pm

No mam taky problem malicky abo velky neviem.
Ide o to ze uz 2x sa mi stalo ze sme fajcili tak 15 minut asi (to bolo fajne, silne, vonave..no vsetko OK) a potom nejako len uhlik bolo citit, teplo, proste sme tahali cisty uhlik. Ako keby sme dychali uz len to.
Prvykrat sme boli v prirode tak sme to vyhodili a neriesili (aj tak sme uz chceli ist domov). No dnes sa mi stalo to iste. A som potom pozrela a cely tabak uz bol prehorety cierny.
Fajky boli 2 rozlicne, cize v tom problem nemoze byt...aj ini ludia to pripravovali. Tabak bol tiez iny. Jedine uhlik bol rovnaky, ale ten typ uhlikov pouzivam uz niekolko mesiacov a v pohode. (v ke co maju v tom obchode sv.vojtecha ci jak sa to vola :) )
Vsetko bolo tak ako predtym a nikdy sa mi to nestavalo. No ja nerozumiem preco sa mi to stalo teraz az 2x??? no neviem. Vie niekto ?!?
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod POtkan » Štv Aug 28, 2008 2:37 pm

no samozapalne...

ja ked ho pouzijem dat nikdy neni rozpaleny na strane ktorou ho polozim, to moze robit ten bordel
ale moze to byt aj vada balicku ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Riecko7 » Štv Aug 28, 2008 5:33 pm

podla mna si daj viac vrstiev alobalu a potom to bude lepsie si myslim alebo sa ti mohol ten tabak prilepit o alobal a tak sa prepalil rychlejsie alebo si skus kupit tie mensie uhliky....
Riecko7
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Štv Júl 17, 2008 11:39 am

Poslaťod shally » Štv Aug 28, 2008 8:21 pm

jj daj viac alobalu alebo menej tabaku ja tie uhlíky používam asi 2roky a všetko v pohode akurat ked ich nespotrebujem do 1mesiaca tak potom sa dlhšie rozpalujú :)
"Wars Come And Go, But My Soldiers Stay Eternal." (Tupac "2pac" Shakur)
shally
Light Star
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 11:21 pm
Bydlisko: Košice - Okolie

Poslaťod shaman » Sob Okt 04, 2008 7:06 pm

Mne sa to s tou blbou chuťou robý vždy keď fajka končí...vždy je ešte kopec dymu a keď začne tá blbá štipľavá chuť tak vyjde ešte na 5-6 potiahnutí a konec dymu:D
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod p0casie » Sob Okt 04, 2008 10:42 pm

no mne tam neslo ani o koniec dymu, ale o to ze to bolo ako fajcenie uhlika, a nie tabaku...a to je ako fakt hnusne :b
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Re: citit len uhlik

Poslaťod foxino » Sob Okt 18, 2008 8:09 pm

cely problem v postupe je, ze: za 1) treba pouzivat spravny tabak, lacnejsie nekvalitnejsie su proste trstina, ktora rychlo vyschne a nasledne vyhori, spaluje sa a stipe... 2) treba pouzivat spravny alobal, taky co sa dava na gril, co neprehori, rychlo sa zohreje a rychlo sa ochladi... 3) dolezity je velky pocet stredne velkych dierok na obale, aby nasledne odchadzal dym pomimo, popripade aby s tahanim vchadzal dovnura aj vzduch... 4) uhlik dobre vypalit, ak je samozapalny tak duplom! pozor na to aby ste po jeho vypaleni a polozeni na alobal, nezacali hned tahat. akonahle sa totiz uhlik dobre nevypalil popripade je moc horuci, potiahnuim sa tabak nasaje spalinami a chut nasledovnej shisha fajky je ,,znicena,, :o(( tiez uhlik pokladajte iba na jednu stranu, nie do stredu, ja osobne ho davam polovickou na alobal a druha trci pomimo. pocas fajcenia ho posuvam zo strany na stranu. shisha musi fungovat cca 45 minut bez stipania. cely postup si pozrite na mojej stranke a hladajte dalsie casti... ak chce niekto vyskusat, tak pridite a ochutnate :o))) http://www.foxino.sk/Foxino/Blog/Entrie ... .Cast.html
foxino
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Okt 18, 2008 7:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: citit len uhlik

Poslaťod foogle » Sob Nov 08, 2008 4:47 pm

foxino píše:cely problem v postupe je, ze: za 1) treba pouzivat spravny tabak, lacnejsie nekvalitnejsie su proste trstina, ktora rychlo vyschne a nasledne vyhori, spaluje sa a stipe... 2) treba pouzivat spravny alobal, taky co sa dava na gril, co neprehori, rychlo sa zohreje a rychlo sa ochladi... 3) dolezity je velky pocet stredne velkych dierok na obale, aby nasledne odchadzal dym pomimo, popripade aby s tahanim vchadzal dovnura aj vzduch... 4) uhlik dobre vypalit, ak je samozapalny tak duplom! pozor na to aby ste po jeho vypaleni a polozeni na alobal, nezacali hned tahat. akonahle sa totiz uhlik dobre nevypalil popripade je moc horuci, potiahnuim sa tabak nasaje spalinami a chut nasledovnej shisha fajky je ,,znicena,, :o(( tiez uhlik pokladajte iba na jednu stranu, nie do stredu, ja osobne ho davam polovickou na alobal a druha trci pomimo. pocas fajcenia ho posuvam zo strany na stranu. shisha musi fungovat cca 45 minut bez stipania. cely postup si pozrite na mojej stranke a hladajte dalsie casti... ak chce niekto vyskusat, tak pridite a ochutnate :o))) http://www.foxino.sk/Foxino/Blog/Entrie ... .Cast.html



vdaka za príspevok, o takýchto veciach som zatial nemal ani paru.
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod HULK » Pia Mar 06, 2009 7:45 pm

jj asi sa z toho poucim
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: citit len uhlik

Poslaťod rohotko » Štv Júl 01, 2010 10:50 am

foxino píše:cely problem v postupe je, ze: za 1) treba pouzivat spravny tabak, lacnejsie nekvalitnejsie su proste trstina, ktora rychlo vyschne a nasledne vyhori, spaluje sa a stipe... 2) treba pouzivat spravny alobal, taky co sa dava na gril, co neprehori, rychlo sa zohreje a rychlo sa ochladi... 3) dolezity je velky pocet stredne velkych dierok na obale, aby nasledne odchadzal dym pomimo, popripade aby s tahanim vchadzal dovnura aj vzduch... 4) uhlik dobre vypalit, ak je samozapalny tak duplom! pozor na to aby ste po jeho vypaleni a polozeni na alobal, nezacali hned tahat. akonahle sa totiz uhlik dobre nevypalil popripade je moc horuci, potiahnuim sa tabak nasaje spalinami a chut nasledovnej shisha fajky je ,,znicena,, :o(( tiez uhlik pokladajte iba na jednu stranu, nie do stredu, ja osobne ho davam polovickou na alobal a druha trci pomimo. pocas fajcenia ho posuvam zo strany na stranu. shisha musi fungovat cca 45 minut bez stipania. cely postup si pozrite na mojej stranke a hladajte dalsie casti... ak chce niekto vyskusat, tak pridite a ochutnate :o))) http://www.foxino.sk/Foxino/Blog/Entrie ... .Cast.html





noo ja som si kukal tu stranku a nie su tie jeho dierky nejake extra velke.. lebo ja ich robim vela malických s spendlikom a chuti to šmakovo :P
rohotko
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Júl 01, 2010 10:31 am

Poslaťod Orly? » Ned Júl 04, 2010 12:51 am

mi to príde že 8 z 10 ľudí fajčí tak uhlík dajú do stredu na kotlík a fajčia dokým nezhorí... ako to môže tak niekto vôbec.. :D
Orly?
Light
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Nov 26, 2009 12:42 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod Merco » Uto Okt 26, 2010 7:16 pm

Ja to tak robím lebo keby spravím hentak že po celom je málo dymu .. to je low ...ale teraz chcem skusit rozpoliť RZU a na obe polky spravit dierky a ked zhasnu a pojdem davat dalšie otočim alobal o 90°
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod .dumb@ss. » Pon Nov 15, 2010 8:12 pm

my s kamošom sme skúšali dať normálni kokosák dať bez alobalu na tabak proste ble fuj nechutné to bolo a šťípalo to, škriabalo a ešťe neviem čo :b alee dymu sme mali tolko že aleluja
I LOVE METAL
.dumb@ss.
Light Star
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pon Nov 08, 2010 7:22 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod Merco » Pon Nov 15, 2010 9:34 pm

tak to fajčia arabi :) no oni sú zvyknutý ;) ja zas mám problém že som rozpálil RZU také shity instant lite 33mm ale dajako sa už nerozžeravia :/ cele ta síra zhorela ale nerozžeravil sa jak to je možne? navlhnute? ale zas mám ich len v šuflíku...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod cartman » Pon Nov 15, 2010 9:41 pm

RZU treba starostlivo zabalit inak sa stane presne to co pises.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Ďalší

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron