Problem silna shisha

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Problem silna shisha

Poslaťod Peter » Str Sep 24, 2008 5:54 pm

Minule som si doma zafajcil setko islo tak ako ma len bola strasne silna az sa mi hlava tocila po jednom potiahnuti, neviete v com moze byt problem? Moze to byt v tom ze som dal vela tabaku? dik
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod zeres.rybiz » Str Sep 24, 2008 6:33 pm

Neviem ti presne povedat, ale skor by som to dal do super zazitkov ako do problemov ze bola tak "omamna" :)
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

Poslaťod cartman » Str Sep 24, 2008 6:37 pm

neviem aku dobu hulis ale niektore tabaky su proste take. a ked casto "dychas" cez to tak sa necudujem. moze zohrat ulohu aj cerstvost tabaku asi..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Peter » Štv Sep 25, 2008 1:55 pm

Tak tabak bol dobry nedavno kupeny z egyptu, a prichut bola 2 jablka Nakhla a ten nieje taky silny
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod Riecko7 » Štv Sep 25, 2008 5:57 pm

no ten je dost silny skus dat dvojity alobal alebo az trojity a skus posunut uhlik na kraj kus
Riecko7
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Štv Júl 17, 2008 11:39 am

Poslaťod ceero » Sob Okt 04, 2008 11:37 am

tvoj problem je zrejme v tom ze uhlik bol prilis blizko tabaku, skus tabak dat nizsie pretoze potom sa pripeka a je to pomerne hnusne. mimo ine ti moc neradim hulit v nejakom uzavretom nevetranom priestore pretoze ta hlava sa zvykne krutit skor z nedostatku kyslika nez ucinkov tabaku ;)
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod shaman » Sob Okt 04, 2008 7:00 pm

Presne tak ako napísal ceero...hlava sa točí z nedostatku kyslíka takže skús sa aj nadýchnuť medzi tým ako si dáš ďalšieho"práska":)
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod b33ro » Str Okt 08, 2008 3:11 pm

to mne sa stava casto ze mam hlavu rozobratu a dakedy aj boli a to vtedy ked mooooc tahas a vela za sebou a netahaj do hlavy:D
b33ro
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Mar 12, 2008 2:25 pm

Poslaťod debo3000 » Štv Dec 11, 2008 9:43 pm

nevem jak vy ale ja uz fajcim par rokov a dost pravidelne a ked si ju nalozim dobre tak mam mrte husty a chutny dym a ked dlhsie taham sam (staci par min) tak potom z toho mam stav ako keby slabsia nalada pri chlaste.
debo3000
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Dec 09, 2008 10:57 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod remus » Ned Dec 21, 2008 11:29 pm

Jóóój, akurát som našiel odpoveď na moju otázku.
U spolužiačky bola oslava a tak samozrejme som zobral moju vodnú fajku. Ešte som ju predtým nikdy nerobil ,takže bola premiéra. Po pár pokusoch ako sa nedal rozpáli Cocobrico zapalovačom na balkóne sa mi nejako podarilo spraviť kokosový tabak a RZU. Ale chuť bola dosť hnusná.
Neštípalo to ako dym, ale kokos cítiť nebolo. Také slabé. Tak nikto nefajčil, len ja.
Som dal aj 7 krát za sebou, myslím že mimo som nedýchal skoro ništ. A ty kokos, taký omámený som zostal.
Najprv som mal pocit, že na mne nesiem celý svet. Proste pocit strašného tlaku na seba som mal. Ma to akoby tlačilo k zemi :g
A potom jak som vyšiel na čerstvý vzduch som sa skoro zgrcal. Po 15 minútach sa zo skoro stalo naozaj. :cha :r

Takže môže to byť v podstate "priotrávenie" sa dymom. Ak správne rozumiem prevenciou pred "zhulením sa" je radšej ťahať menej krát zasebou a väčšie rozostupy časové medzi ťahmi hej ?
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Peter » Uto Jan 27, 2009 4:58 pm

ANo len co robit ak je dym strasne horky, kotol mam dost maly a plytky takze asi to moze byt v tom ze tam davam cely uhlik, myslite zeby pomohlo keby som dal len polku?
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod shaman » Uto Jan 27, 2009 5:28 pm

Ten uhlík treba sem-tam posunúť :mrgreen: ...a ak sa ti náhodou pripáli tabak a máš hnusný dym tak používaj spätný ventil...teda normálne fukni do hadice(slabo :lol: )
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod martinpn » Uto Jan 27, 2009 7:36 pm

najlepsie riesenei je kupit novy kotol hlbsi a nemusi byt az tak velky
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Uto Jan 27, 2009 9:14 pm

Ja osobne pouzivam kruzkovy "build" ale davam navrch na alobal este jeden kruzok cim podopriem uhlik, tym padom prudi vzduch aj podtym a nevyhasne to (mozno pomoze tym ktory maju problem s kokosakom)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Min01 » Sob Jan 31, 2009 3:36 am

To ze je silna fajka moze bit sposobene viacerimi blbostami , ked mas silny tabak (jablko je dost silne) , ked je tabak blizko uhlika , ked das vela dierok , ked mas moc velky uhlik ja mam 3 cm a tie su fajne mal som aj vacsi a vtedy bola silna , este moze bit tym ked mas ten tabak spuceny -radim ti ho rozstrihat , a este aj ked mas malo vrstiev alobalu lebo sa ti prepali a potom to je taka cudna chut.
Min01
Beginner
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Jan 18, 2009 10:45 pm
Bydlisko: Košice (SDH)

Ďalší

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron