Problem silna shisha

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Escuro » Str Feb 11, 2009 1:44 am

u mna vzdy vyhravaju dierky v alobale...vzdy davam dve vrstvy...a dierky dookola nahusto...cca kazdych 3 - 5 mm ....tak spravim tri rady...a potom do stredu menej...na rozstup 5 - 10 mm....uhliky mam velke...rozlomim na poli a dam ich do takeho vecka aby v strede ulik nebol...cca 1 - 2 cm rozstup jednej strany...a na druhej strany spojit...jednoducho Vcko z uhlika.....a uz sa fajciiiii....fajka nedrhne...chut vynikajuca...hlava sa toci len ked mi chceme...

GL
Vodna fajka ze jedinia zena...ktora ta nikdy nesklame.
Escuro
Beginner
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Uto Feb 10, 2009 5:05 pm
Bydlisko: Banska Bystrica, teraz intrak Ke

Poslaťod garant » Str Feb 11, 2009 1:21 pm

Escuro píše:u mna vzdy vyhravaju dierky v alobale...vzdy davam dve vrstvy...a dierky dookola nahusto...cca kazdych 3 - 5 mm ....tak spravim tri rady...a potom do stredu menej...na rozstup 5 - 10 mm....uhliky mam velke...rozlomim na poli a dam ich do takeho vecka aby v strede ulik nebol...cca 1 - 2 cm rozstup jednej strany...a na druhej strany spojit...jednoducho Vcko z uhlika.....a uz sa fajciiiii....fajka nedrhne...chut vynikajuca...hlava sa toci len ked mi chceme...

GL

sfot to a daj som fotku lebo si presne neviem predstavit ako tam mas ten uhlik rozlomeny
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Filip94 » Str Máj 05, 2010 4:57 am

Peter píše:Tak tabak bol dobry nedavno kupeny z egyptu, a prichut bola 2 jablka Nakhla a ten nieje taky silny
ten som mal al ja a mal som zozaciatku s nim problem, ked som tahal tak som tahal tak aby mi ciastocne isiel aj vzuch do pluc nie cisty tabak a uz to bolo ok :-)
Filip94
Beginner
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Máj 04, 2010 2:39 pm

Predchádzajúci

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron