hnusna chut

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

hnusna chut

Poslaťod jozef » Sob Nov 08, 2008 11:26 pm

mam taky dost problem ked fajčim vodnu fajku tak zacne po chvilke od zapaleni akoby horiet tabak dym je odrazu hnusny horky ako z cigariet fuj a myslym ze takto by to neamlo byt.
ked nakladam kotlik tak ten tabak davam asi tak 4-5 mm od okraja a na to davam az 4 vrstvy alobalu a stale je to hnusne a skušal som posuvať aj uhlik ale posunul som ho a znova ppo dvoch potiahnutiach bolo to iste a dym nie je nie je ani moc husty tak neviem hlep
tabak je nakhla jablko
jozef
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 4:14 pm

Poslaťod p0casie » Ned Nov 09, 2008 10:10 am

hm, mala som nejaky podobny problem.
Myslim, ze som ho vyriesila tym, ze ked zapalim uhlik tak pockam asi minutku-2 a az potom zacnem tahat, aby mi hned taky silne rozpaleny neprepalil aj tabak.
A ja davam 2 vrstvy alobalu, ale myslim ze toto by to nemalo nejak extra ovplyvnovat.
Myslim, ze tema, v ktorej mne radili sa volala "citit len uhlik"...tak skus tam pozriet mozno ti tam daco pomoze ;)
p0casie
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:43 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod martinpn » Ned Nov 09, 2008 11:27 am

cistils i si fajku?? bo oan ekd dosti napachne je to citit daj len 2 vrstvy alobalu sprav menej dierok a ak mas 40 uhliky tak ho rozpol a vyskusaj len s polovickou zalezi aj kolko davas tabakau daj ho viac a natlac ho tak tie 4mm od alobalu pocitaj aj stym ze alobal ked sa zahreje a bude tam ten uhlik tak ti klesne nizsie a potom chyta tabak
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Pon Nov 10, 2008 5:55 pm

zalezi aj od cerstvosti tabaku..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod fajočka » Ned Jan 10, 2010 1:46 am

vedel by mi niekto pomôcť fajčenie z nej je ako nočná mora cca 6 fajčeni bolo v pohode a potom nevime čo sa stalo je to poroste hnus
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Sunrise Madden » Ned Jan 10, 2010 12:28 pm

Davať len 3/4 z uhlika...a este toto : http://www.nargila.cz/grafika/prislus/filtr_heba_1.jpg

a je to v klude. :smOke:
Sunrise Madden
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Sob Júl 11, 2009 10:01 pm

Poslaťod Mardy » Ned Jan 10, 2010 1:03 pm

O tom filtri co si tu linkoval sa uz viedli debaty a dospelo sa k tomu ze to nema zasadny vpliv na chut ani ine vlastnosti dymu, jedine co to robi je to, ze sa ti tvoria mensie bublinky dymu, ale zasadny vpliv to nema...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Sunrise Madden » Ned Jan 10, 2010 1:55 pm

no to ver ze to ma....mam to odksuane...bez filtru sa to nedalo ani fajcit bolo citit uhlik...mensie bulbinky...a tahal osa tazsie ale malo to zasluhu ...subjektivny nazor
Sunrise Madden
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Sob Júl 11, 2009 10:01 pm

Poslaťod Mardy » Ned Jan 10, 2010 2:00 pm

Ja s tym moc skusenosti nemam pravdu povediac, fajku s tymto som fajcil len raz a necitil som rozdiel oproti tomu ked doma fajcim bez neho...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod fajočka » Ned Jan 10, 2010 2:11 pm

no neviem ale mohol by byť možno aj problem s hadicou a cela ta fajka smrdi... poraďte niečo čím ten smrad odstraním ...je to fajka z turecka výrobca ževraj Helena Art počul niekto niečo o takom výrobcovy?
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod maher787 » Ned Jan 10, 2010 3:31 pm

keby si mal problém s hadicou dá sa to velmi jednoducho zistiť ked si ju naložíš tak skús potiahnuť bez nej priamo z fajky sice je to trochu neprakticke ale aspon zistíš či máš zlú hadicu :mrgreen:
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod fajočka » Ned Jan 10, 2010 5:19 pm

uvidím vyskúšam teraz som všetko prečistil octom lne nemám uhlíky takže uvdím chvílu potrvá kým ich zoženem
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod daren » Štv Jan 28, 2010 3:46 am

pre Fajočka: vodnu musis pravidelne cistit kefami a horucou vodou...to iste plati aj o hadiciach...preto odporucam umyvatelne hadice...divil by si sa aka cierna hnusna voda ide z takej hadice po dvoch pouzitiach...tak isto cisti aj korunku a davaj bacha na uhlik...ten samozapalovaci tam nesmies nikdy dat predtym, ako ta vonkajsia vrstva cela vyhori, lebo si doseres tabak a este aj budes fajcit sajrajt...k lahodnejsiemu dymu ti pomoze aj ladova voda s trochou citronu. A inak moze to byt aj tym, ze ti uschol tabak, v horsom pripade sa ti pokazil...ak je to prvy pripad, tak si kup nejaku melasu na zvlhcenie.

enjoy :x:
daren
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 1:35 pm

Poslaťod POtkan » Štv Jan 28, 2010 9:07 am

daren: odkial beries tieto encyklopedicke informacie?
umyvatelne hadice - X krat som tu vysvetloval tento pojem, skoro nikto tu nema umyvatelnu hadicu, mam par 'vymyvatelnych' doma, aj rozobrate, cize som to videl a nie som tu sam, mozes to iste tvrdit aj ty?
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod fajočka » Štv Jan 28, 2010 2:17 pm

daren ty si retard však? ma poúčaj ešte ty inteligent tupý ach ja nemam reči a k tym hadicam vnutry je nechraneny kovovy drôt ktorý zhrdzaví takže ...už to tu bolo xxx krat pisane
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Ďalší

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron