hnusna chut

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod cartman » Štv Jan 28, 2010 3:17 pm

fajocka, davaj si prosim ta pozor na tento styl "zhovadovania" niekoho - da sa to napisat aj slusne.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod fajočka » Štv Jan 28, 2010 3:20 pm

ale šak načo hento píše? nechápem všetku tu je x krat napisane
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod POtkan » Štv Jan 28, 2010 4:31 pm

trochu sebareflexie ;-) ak to povie niekto komu X ludi hovori na fore / pise PM ako sa pouzivaju citacie... ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maki » Štv Jan 28, 2010 8:48 pm

fajocka: do tupcov mu hned nadavat nemusis - zalezi od kazdej hadice... nie kazda ma vnutri ten drot.. niektore ho maju vonka, niektore nemaju drot vobec... najprv si dorite vsetci overte fakty a potom nadavajte
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod POtkan » Štv Jan 28, 2010 8:57 pm

myslim ze prevladaju hadice s drotom vnutri, z toho dovodu su podobne rady destruktivne ;-)

bez drotu som videl len 3 hadice, aj to 2 z nich k luxusnym fajkam s cenami 100e+
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod fajočka » Štv Jan 28, 2010 9:03 pm

asi tak :D
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

cistenie hadice

Poslaťod Jozefo » Pia Jan 29, 2010 9:37 am

Ja suhlasim s darenom, drot nedrot, ja nejdem jest tu hrdzu ale tahat cez nu dym. Celu fajku, aj hadicu treba cistit.

Fajocka, ty si nevies spravit normalnu fajku, s normalnou chutou a nadavas na darena? Pravdupovediac robil som VF asi 150x a nikdy som zlu chut nemal...

Pritom mam VF z Egypta za 8 EUR(hadica je bez drotika).

Fajocka a co sa tyka tvojich alobalov - len jedna vrsvta, dolezite je aby si spravil dierky skrz cez otvory v sluku.

Este raz chcem podotknut ze raz za cas vycistim VF liehom.
[/list]
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod POtkan » Pia Jan 29, 2010 10:11 am

Nejde ani tak o to ze umyjes hadicu, ale bezny clovek ju proste nedokaze nasledne dostatocne zbavit vody, cim urychluje hrdzavenie.

Zaujimala by ma ale ta tvoja hadica, vies to odfotit?
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jozefo » Pia Jan 29, 2010 11:41 am

co sa tyka zbavenia vody - vzdy ju dam na radiator a vysusi sa...

Foto poslem ked sa vecer dostanem z roboty domov ;)
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod fajočka » Pia Jan 29, 2010 1:18 pm

a akože ja som mantavý? hnusnú chuť som mal preto lebo som mal zhrdzavený drôt v hadici vyroibl som sinovu hadicu a bezproblemov taha tak ma tu nepoučuj
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Jozefo » Pia Jan 29, 2010 2:24 pm

Fajocka si sikovny, co na to povedat...
Ja som reagoval na tvoj nevhodny prispovok voci darenovi, lebo ti chcel poradit.

fajočka píše:no neviem ale mohol by byť možno aj problem s hadicou a cela ta fajka smrdi... poraďte niečo čím ten smrad odstraním ...je to fajka z turecka výrobca ževraj Helena Art počul niekto niečo o takom výrobcovy?


napisal si ze cela ta fajka smrdi, je logicke ze ti niekto napise nech si ju vycistis.

A ako som uz spomenul a nemal s tym problem ziadny mojich s kamaratov co maju VF - cistim hadicu aj vodou aj liehom a urcite tam niektory z kamaratov ma nechraneny drot a nemaju s tym problem.

Je mozne aj to ze sa lisia typom ocele z ktoreho je drot vyrobeny. Nehrdzavejuca ocel je ovela drahsia ako hrdzavejuca.
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod daren » Pia Jan 29, 2010 5:21 pm

Ano, dovolim si tvrdit, ze mam plne umyvatelne hadice typu Cobra, pretoze som ich na ten ucel kupoval a mozes si ich pozriet. Boli zvlast oznacene ako umyvatelne hadice a jedna stala 450 korun. Na internete ich mas v kazdom e-shope oznacovane ako vyrobene z TOP materialov. Tu co mi chceli dat k vodnej som im tam pekne nechal. Su odfotene s mojimi dvoma vodnicami.
Naposledy upravil daren dňa Pia Jan 29, 2010 5:44 pm, celkovo upravené 2
daren
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 1:35 pm

Poslaťod daren » Pia Jan 29, 2010 5:29 pm

Inak potkan ja nechapem o com ty tu meles, ze neumyvatelne hadice prevladaju, ked som napisal, ze ODPORUCAM UMYVATELNE. Ja nehovorim ze UMY SVOJU HADICU.
Keby si cital, tak zo seba nemusis robit idiota...
daren
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 1:35 pm

Predchádzajúci

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron