Cistenie vodnej fajky

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Cistenie vodnej fajky

Poslaťod martinpn » Ned Mar 30, 2008 9:33 pm

Vodnu fajku by sa patrilo sem tam aj rpecistit kefkou a octom
ja to robim tak ze ocot nalejem do vazy a potom snim vyplachujem telo fajky
po umyvani octom vyplacnem dore par krat vodou
a idem bafkat dalej zaberie mi to tak 10minut
:S
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Korialstrasz » Pon Mar 31, 2008 3:30 pm

no jo hygiena je dolezita:D
Korialstrasz
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 2:40 pm

Poslaťod tomo-boss » Uto Apr 08, 2008 4:04 pm

nesmrdi to po octe potom?
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod martinpn » Uto Apr 08, 2008 5:26 pm

tomo-boss píše:nesmrdi to po octe potom?


nie par krat ju vyplachnes a je to zmizne vsetko zapach
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod abLooOL » Pon Apr 14, 2008 8:17 pm

newim ale mozno sa opytam kravinu ale treba umyvat fajku po kazdom pouziti alebo nie???
abLooOL
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Apr 14, 2008 5:45 pm

Poslaťod martinpn » Pon Apr 14, 2008 8:28 pm

abLooOL píše:newim ale mozno sa opytam kravinu ale treba umyvat fajku po kazdom pouziti alebo nie???


otazka dobrá
tak nádobu aj oplachujem po ka?dom fajčeni alebo ekd idem zas fajčit
a telo čistím kefkou raz za mesiac ako sa mi chce niekedy 2x za mesiac
a ide znej statocne bordelu
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod wostrey » Str Apr 16, 2008 3:40 pm

Ja cistim komplet faju pred kazdou shisha session. Hned po akciii sa mi nikdy nechce :cha
Always outnumbered never outgunned.
wostrey
Light
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Feb 18, 2008 8:28 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod peko » Štv Apr 17, 2008 9:11 pm

wostrey píše:Ja cistim komplet faju pred kazdou shisha session. Hned po akciii sa mi nikdy nechce :cha


heh ani mne sa nikdy nechce a preto to vzdy nechavam napotom :D inak vymyslel som novy sposob cistenia. nvm ci je dost spolahlivy ale treba skusat nove veci. najprv som si fajku preplachol horucou vodou nech sa ten bordel trochu odmoci, potom som do rurky natlacil vatu a drotom som ju pretlacil celou fajkou. tento sposob je vyhodny ked mate dlhu fajku ako ja a obycajna kefka vam nedociahne . stou vatou to zopakujte zo 3krat a po kazdom pretlacenie fajku preplachnite vodou a potom sa vam bude lesknut ako zbrusu nova hlaven. (len bez drazok :D)
peko
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 9:02 pm

Poslaťod urbo » Štv Júl 31, 2008 10:27 pm

Ja som asi rok necistil fajku takze si viete predstavit ak omusela vyzerat. preplachol som ju horucou vodou potom octom a zase vodou. Inac nesmrdi to po octe vobec ja som aj hadicu vodou a octom trosku preplachol a v pohode. vysusil a ide. a ta vata je dobre tiez aj po tychto veciach kludne ked to prejde tou fajkou vatu vytiahnete ciernu :b
urbo
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 11:48 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod elferi » Ned Sep 07, 2008 12:59 pm

A co takto cistiaci citronik? Nik neskusal?

Mne to bolo poradene v jednej cajovni - prosto si kupite citronovy koncentrat (v potravinach citronelko alebo nejak tak - cena cca 15sk) nasledne ho rozpustite vo vode (tazko povedat presny pomer - daval som polievkovu lyzicku do zavaraninoveho pohara coz je cca 0.7L) a nasledne preplachoval fajku - najme slauch (najcastejsie sidlo necistot) a to tym stylom ze trosku nalejem zaroven druhu stranu utesnim prstom a nasledne krutim bucham a uz len vypustim a kukam na tu zeleno hendu nadheru co sa vali ...

Viem ze hadice by sa mali umyvat len tie kaucukove, nakolko tie "papierove" sa tym nicia ale ked sa vam nahodou stane ako mne ze jeden expert si nalozi poriadne tabaku este k tomu mätoveho...prosto slach sa stal nepouzitelny-tak som ho precistil citronadov a vuala opät to slape.
elferi
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Sep 07, 2008 12:10 pm
Bydlisko: TN

Poslaťod shally » Ned Sep 07, 2008 2:36 pm

elferi píše:A co takto cistiaci citronik? Nik neskusal?

Mne to bolo poradene v jednej cajovni - prosto si kupite citronovy koncentrat (v potravinach citronelko alebo nejak tak - cena cca 15sk) nasledne ho rozpustite vo vode (tazko povedat presny pomer - daval som polievkovu lyzicku do zavaraninoveho pohara coz je cca 0.7L) a nasledne preplachoval fajku - najme slauch (najcastejsie sidlo necistot) a to tym stylom ze trosku nalejem zaroven druhu stranu utesnim prstom a nasledne krutim bucham a uz len vypustim a kukam na tu zeleno hendu nadheru co sa vali ...

Viem ze hadice by sa mali umyvat len tie kaucukove, nakolko tie "papierove" sa tym nicia ale ked sa vam nahodou stane ako mne ze jeden expert si nalozi poriadne tabaku este k tomu mätoveho...prosto slach sa stal nepouzitelny-tak som ho precistil citronadov a vuala opät to slape.


hadica ti fungovat bude stále ale ked ju casto budes umyvat tak postupne stráca tesnost ...
"Wars Come And Go, But My Soldiers Stay Eternal." (Tupac "2pac" Shakur)
shally
Light Star
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 11:21 pm
Bydlisko: Košice - Okolie

Poslaťod Kamui » Ned Okt 26, 2008 10:21 am

ahojte ja mam vodnu dost dlho no malo kedy som snej fajcil ted v poslednej dobe co som nasel tuto stranku tak som sa nejak rozhulil ale i kvoli tomu ze mam hodne tabaku a uhlia ani nehovorim he ale o to nejde da sa ta fajka aj nejak inak precistit ked nemam cistacu kefku alebo co to je ze to preplachnem iba tym octom alebo ako tu povedali tou citronovou vodou nebude to pak vadit ze iba tym to preplachcem a pojde hned dal ?? vete poradit a ak budem ppotrebovat tu kefku dajte adresu aby som to mohol nejak zohnat resp klupit diki moc :smOke:
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod martinpn » Ned Okt 26, 2008 10:51 am

dobre je aj s kefku stym odstranis tie necistoty ved kup si kefku na flase uprav ju trosku a mas to ja som to tak robil na starej fajke
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Kamui » Pon Okt 27, 2008 8:33 am

a vies my aspon ukazat stranku kde ju kupim ?? bo nemam sajny ako to vypada ci ako normal kefka na zuby :cha alebo ako ta na tie pohare ta stymi jemne kovovimi stetinkami
Kamui
Light
 
Príspevky: 70
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:15 pm
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto

Poslaťod martinpn » Pon Okt 27, 2008 2:03 pm

martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Ďalší

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron