Skoro vyhori tabak

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Skoro vyhori tabak

Poslaťod sob-rudolph » Uto Dec 16, 2008 9:54 pm

DObry den, mam taky problem, ze ked zacnem fajcit, roztaham to a potiahnem ani nie 10krat a je prehoreny tabak. V com moze byt chyba? v tabaku? Ten som kupoval novy ani nie tyzden, mam ho zabaleny a uskladneny v chladnicke. Co som mal predtym tabak, tak som ho ani neskladnil v chladnicke, mal som ho volne v izbe a bolo vsetko v poho... az po dakom case cca vyse mesiaca mi zacal prehorievat po cca tych max 10tich potiahnutiach. Kupoval som ine uhliky ako mi to zacalo prehorievat, teda aspon myslim ze by to mohla mat s tym nieco spolocne, mozno vacsia vyhrevnost uhlika alebo tak, uhliky su samozapalovacie.

Kto mi vie poradit v com je problem???

dakujem :x:
sob-rudolph
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Dec 16, 2008 9:50 pm

Poslaťod martinpn » Uto Dec 16, 2008 10:37 pm

ak das nizko alobal od tabak usa to stava a ak mas velky uhlik daj ho polku mne sa to stavalo som dal velky uhlik na celu korunku a hend mi zvrchu tabak horel
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod mareksk » Ned Apr 26, 2009 9:00 am

ja mam cocobriko a ked ho dam cely tak mi rychlo tes hori takse asi jak hovoris by som mal davat polku ne ?
mareksk
Light
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 3:28 pm

Poslaťod garant » Ned Apr 26, 2009 9:17 am

alebo medzikruzok daj ten ties zabrani rychlemu prehoreniu lebo neni priamo tam polozeny
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron