Kúpil som fake tabak ?

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Kúpil som fake tabak ?

Poslaťod remus » Pia Jan 02, 2009 1:31 pm

No, neviem si dať rady tak píšem sem na fórum. Asi pred mesiacom som kúpil v smoke shope 3tabaky - broskyňa, kokos, mäta. Mám pocit že som kúpil dáku napodobeninu. Rozpíšem vám čo a ako s ktorým tabakom a prečo mám takýto pocit. Všetko je Al-Waha. Každý ma vyšiel na 250 Sk, po novom 8,5 Evro
Takže

Al-Waha Broskyňa
Po otvorení škatulky bol hneď vnútri igelit a v ňom zabalený tabak. Zdal sa mi dosť vlhký, ale... Skúšal som aj kokosák aj RZU, 2 vrstvy alobalu. Tabak sa nejak prepálil a po pol hodinke bol suchý ako seno. Proste spálené strašne, pričom som dodržal aj vzdialenosť 3-5 mm od vrchu korunky. To nieje všetko. Pri každom potiahnutí som necítil chuť - ale vôbec, len nejaký dym a z každého nádychu mi bolo nagrc. :b :b :b :b Myslel som, že mi j*be a že mám pokazené chute. Ale bol tam aj brat a popisoval mi to podobne. Naviac pri vyplachovaní tela vôbec z neho nešla zafarbená voda, ani pod korunkou to nebolo vôbec "zasraté".

Al-Waha Kokos
Nachlp rovnaká skúsenosť. Tabak bol 1 cm od vrchu, 3 alobaly. Síce sa nespáli, ostal trocha vlhký ( veľmo biedne ) ale chuť opäť žiadna. Opäť mi to potvrdil brat. Pri umývaní zase nikde stopy po šťave. Hnusná chuť dymu, po kokose ani chyru ani slychu.

Al-Waha MäTA
Po otvorení tohto tabaku nastalo prekvapenie. Tabak nebol len tak v igelite "hodený" v škatuľke. Bol ešte v 1 "alobale ? zlátku ? proste hliníkovom obale pre udržanie arómy" na rozdiel od všetkých. Ako som to rozbalil, mäta začala voňať po celej kuchyni kde som fajal. Na tom obale bolo napísané Al WAHA MINTS. Tak som si teda naložil do korunky s tým, že už bude hádam konečne dobrá faja. Chuť bola super. Bolo však málo dymu, lebo tabaku som dal po predchádzajúcich skúsenostiach málo. Preto sa to dlho a slabo prehriavalo. Tak som tabak do korunky naložil kopcom, prekryl 3ma vrstavmi hrubšieho ( nie grylovacieho ) albobalu a na to rozpálený kokosák. Pár ťahov - studených - rozťahávania - už vtedy som cítil mätu. A potom sa zo mňa začali valiť kúdole dymu. Proste niečo úžasné. Super chuť, dymivosť, proste ako som si to predstavoval hneď na začiatku. Vôbec nie pocity nagrc, čistá hustá chuť mäty. :x: :x: :x: :x: :smOke: :smOke: :smOke: :L :L . Pri umývaní naviac odtiaľ vytekala zelená voda ( z tela ), pod korunkou to bolo tiež nezutočne zasraté od tej mäty.

Toť moje skúsenosti. Neverím v taký obrovský rozdiel v tabakoch. Jeden výrobca, z dvoch príchutí sa idem dogrcať, tretiu vychutnávam proste super zábava, chuť....

Pýtam sa teda. Ako je balená normálne Al-Waha ? Má to byť aj v tom kovom obale ( okrem mäty ) ? Alebo proste mám nejaké pachute alebo to neviem spraviť. Napíšte vaše skúsenosti.

Musím dodať, že mäta bola naložená kopcom. Na tom hodený kokosák a tabak vôbec nehorel. Ešte ostal aj mierne vlhký po dofajčení. Fajčili sme asi hodinku. Ešte aj tarbuš som na tom mal. A nič nehorelo. Čistá brutal mäta.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Pia Jan 02, 2009 1:44 pm

no urcite su vsetky balene rovnako dal y som to nareklamacku alebo by som napsial staznost na ten shop na urad nato urceny ze co sa stalo a tak
ale najprv napsi do smokeshopu ze si nespokojny co sa ti stalo a ze to chces vyreklamovat ak ti to nebudu chciet napis staznost na urady na to urcene oni to vyhodnotia a potom bud ti to vyreklamuju a smokeshop dostane pokutu alebo sa nic nestane
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod remus » Pia Jan 02, 2009 1:49 pm

Kupoval som to original na ., teda osobne na Gessayovej v Bratislava.
Ale este raz sa pytam, urcite su Al-Wahy balene aj v tych hlinikovych sackoch ? Cize Krabicka->Hlinikovy obal->Plastovy obal->Tabak ?
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Pia Jan 02, 2009 2:11 pm

Hej. Ja som kupoval Al-Waha broskyna a bol tak baleny.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod remus » Pia Jan 02, 2009 2:23 pm

Poslal som mail do smokeshopu, keď sa ozvú , informujem vás.
Musím ešte dodať, že spomínané 2 tabaky chutili ako niečo hnusné spálené.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ceero » Pia Jan 02, 2009 4:28 pm

ja som mal zo smokeshopu al waha tropicke ovocie a bolo to myslim uplne v poriadku ... ako nebol to uzasny tabak, proste normalny tabak nijak extra nicim vyrazny ale bolo to v poriadku. na tvojom mieste by som to reklamoval.
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod remus » Pia Jan 02, 2009 4:56 pm

Ako si to mal balené ?
Hlavne na to sa pýtam.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cartman » Pia Jan 02, 2009 5:13 pm

No ja mam niekolko kusov (10+) alwaha a zatial vsetky boli balene: Krabica->farebna plastovy obal (trocha hrubsi) -> prisvitny plastovy obal.

ono je mozne ze su starsie "vydania" aj elnahkla mal len plast+plast ale presli na hlinikovu foliu+plast prave kvoli falsovaniu..aspon tak mi to dakedy vysvetloval typek v smokeshope (v petrzalke).
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod remus » Pia Jan 02, 2009 5:58 pm

No neviem. Ale ja to mám len v plaste. A chuť vôbec necítiť. Zas nechcem to ísť reklamovať, nie že to bude dobre nakoniec, že tak to má byť a budú na mňa pozerať jak na kkta.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Pia Jan 02, 2009 6:09 pm

nie nie bez to reklamovat uz len s principu bo oni su kkt cela firma ja som kupoval kotlik aprisiel mi uplne iny ako som si objednal to am tiez vytocilo
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod ceero » Pia Jan 02, 2009 7:20 pm

tak pokial si pametam tam ta moja bola zabalena len klasicky v tom plastovom sacku ci co to je
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod POtkan » Pia Jan 02, 2009 8:26 pm

ja som teda otvaral a skusal vela al waha tabakov, balene su rozne, cize to je ok (aj leskly strieborny sacok, aj priesvitny)

falzifikat by to nemal byt, ale nezaskodi si precitat nieco o tabaku pred kupov, ako som pisal je to slabe ako caj (az na 2-3 vynimky)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Pia Jan 02, 2009 8:51 pm

Aha, to bude kameň úrazu asi.
Lebo nechce sa mi veriť, že v normálnom shope by predávali taký hnus, že by to bolo vpohode.
Ale tak vieš. Ako slabota je slabota. Ale keď sa ti s každým potiahnutím robí zle ? Že sa ti chce pogrcať z toho ? Neviem, napísal som im mail.

Na jednej oslave som si z tej broskyňe najprv rozťahoval, potom potiahol pár krát. Každý vravel že to je žumpa, a ja som sa z toho povracal :mrgreen: :cha
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod POtkan » Sob Jan 03, 2009 7:33 pm

nuz zumpa to moze byt i za inych okolnosti

fajcim uz nejaky ten piatok a niekedy sa to proste nevydari
taktiez ked uhlik nerozpalis dobre, alebo ho dlho rozpalujes za chodu byva z toho zle

i rozne kombinacie alkoholu jedla a roznych tabakov neprinasaju idealne pocity
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Ned Jan 04, 2009 5:02 pm

No hej. Kašlem na to. Možno bola aj zle zarobená. Dám jej ešte šancu. :x:
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava


Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron