Neviem kde je problém

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Hyp0cruiser » Str Jan 07, 2009 12:34 pm

jasne ďakujem :) tak ale nebudem ich ešte vymieňať po štyroch použitiach to je smiešne :)
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod POtkan » Str Jan 07, 2009 2:52 pm

staci ich cistit, hodis to na par hodin do octovej vody a neni problem

ak fajku pouzivas len na 1 hadicu naraz, tak by som z toho jedneho ventilu gulicku vybral
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod LipoO » Sob Jan 09, 2010 10:40 pm

čawte nečítal som nič takže ak tu na fore bolo o niečom podobnom písane dajte vedieť
Takže, vodnicu som už ale dva týždne nefajčil ale mám problém vždy ked idem fajčiť normal naložím plny kotel dám briketku tahám tahám a žádna chuť no nie že žiadna ale taká uplne nechutná a to aj ked mám iný tabak stále tam je rovnaká chuť vystriedal som tri tabaky a stále rovnaká nechutná chuť .. vodnicu som umil a skusil znova a furt tá chuť ..a už po pár tahoh 3-4 ma začínala bolieť hlava a to som fajčievam už dlhšie niekedy aj sám ked mám chuť dám pohode tak pol kotla a teraz dám pár tahov k tomu hnusná chuť a je to celé zase v pi*i
ja už neviem čo stým može byť .. skušal som dať aj citron do vázy ked som ju umýval a nič ..
tak snád mi niečo poradíte
LipoO
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 6:50 pm

Poslaťod Mardy » Sob Jan 09, 2010 11:24 pm

Skus vymenit slauch (hadicu), po dlhsom case pouzivania zatuchne od vsetkych tych voni co cez neho sli, od dymu co v nom zostane dakedy atd. Ak mas dlhsie jeden ktory pouzivas tak sa to stane, ja teraz idem po dvoch rokoch takmer menit lebo uz to je hrozne co z neho vyleti ked ho prefuknem a pach ani nehovorim, myslim ze to u mna dost kazi chut aj ked sa niekedy nezda...Ak mas novy tak problem bude inde.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod LipoO » Sob Jan 09, 2010 11:58 pm

práveže vodnicu mám možno taký mesiac a fajčil som asi tak 10-20x ..
LipoO
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 6:50 pm

Poslaťod Mardy » Ned Jan 10, 2010 12:05 am

Tak to neviem preco moze toto nastat...este je mozne ze tabak rychlo prehori a potom fajcis uz len spaleny tabak, ale to by bolo fakt nejak ultra rychlo...mozno ti da odpoved niekto iny :x:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod nZL » Ned Jan 10, 2010 12:48 am

zle nakladas tabak alebo mas slaby alobal alebo obidve veci naraz a preto sa ti hned spali cize to nechutne chuti a boli ta hlava
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod cartman » Pon Jan 11, 2010 1:03 pm

myslim si ze to bude v zlom nakladany alebo nespravne pouzivanie uhlika -> cize hori ti tabak.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod fajočka » Pon Jan 11, 2010 2:32 pm

ojeb v zlom nakaldaní to nieje ja mám ten istý problém a myslím si že to hadicou nevedel som že nieje vodou vymývatelná a pustil som di nej vodu takže asi preto aj moja fajka chutí tak hnusne že ma z toho bolí hlava budem to riešiť novou kúpil celej VF lebo druhú hadicu nezoženiem je to turecká fajka a šlauch má na závit...
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod cartman » Uto Jan 12, 2010 8:37 am

mozno ty dobre nakladas ale to neznamena ze aj hypo...

ak si do toho pustil vodu iba raz nemyslim si ze je to problem...ide ti z toho nejaky bordel?
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod LipoO » Str Jan 13, 2010 2:44 pm

nakladám po okraj korunky a alobal mám taký hrubý dá sa to tuším kúpiť volade vo farby lakoch alebo niekde v takých obchodoch .. našiel som doma asi meter toho alobalu je to hrube asi ako 5 vrstiev obyč. alobalu tak nemyslím že by bol problém v alobale .. a áno pripáli sa ale to vážne len trochu .. ptm ked už to začne mať total hnusnú chuť to idem vyhodiť a mám tam ešte pol kotla krásne tabaku .. ale šak skúsim ten alobal ešte prehnuť napoly inak robím si stoho alobalu aj tarbuš možno že je to tým že tam sála velké teplo ale ked to dám dole zas ide málo dymu .. no možno sú problémi aj niekde inde neôže to byť napr. z popola čo my opadáva z uhla počas fajčenia :) ? nieje vina v uhlíku ? používam kokosové .. možno robím vela dier ..
a už mi nič také nenapadá ..
LipoO
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 6:50 pm

Poslaťod nZL » Str Jan 13, 2010 3:26 pm

Nakladaj menej tabaku, pripadne skus 2 vrstvy alobalu. Musis proste experimentovat a skusat mnozstva tabaku, alobalu, velkost dier atd. pretoze pre kazdu fajku to je trochu ine. Ja napriklad ked si spravim tarbus z alobalu tak uz po druhom potiahnuti je tabak total cely spaleny a hnusny, ten kokosak vydava neskutocne mnozstvo tepla. Ak mas malo dymu tak len rozbi tu briketu na viac casti alebo pouzi viac brikiet.

Napriklad pri mojej fajke a Al Fakher tabaku mam idealne davat 3 kusky uhlika (briketa rozbita na 3 casti), 2 vrstvy pevneho alobalu, vela dier (rozostupy medzi dierami priblizne 0.5 cm) s pripinacikom alebo 1mm klincom a tabak nakladat pod okraj asi 0.5cm tak aby nic neprecnievalo. Vtedy to je idealne nalozene a ked je malo dymu tak len rozpolim briketu na viac casti a posuniem uhliky blizsie ku stredu. Ale ako hovorim, musis si odskusat na svojej fajke ake mnozstva coho ti budu vyhovovat.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod cartman » Str Jan 13, 2010 4:48 pm

Pri kokosakoch odporucam pouzit kruzkovu metodu.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod fajočka » Str Jan 13, 2010 9:13 pm

cartman píše:mozno ty dobre nakladas ale to neznamena ze aj hypo...

ak si do toho pustil vodu iba raz nemyslim si ze je to problem...ide ti z toho nejaky bordel?

no ide zrejme ten drôt už skorodoval .. riešil som to tak že som si vyrobil vodnicu a to mam len 13 rokov :D ja som vymyselnik vseho druhu :D použil som len ktolik a jedbu trubku a zobral som zavaraninovy poharl spravil 2 diery dal tam trubku an trubku som pripevnil kotlik do druhej som dal hadičku naložim kotlik a fičim :D a neni problém keď tam napustím do vázy všeličo lebo ej to obyčjny pohar popride stary vyhodim a dam novy..
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúci

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron