Neviem kde je problém

Ako na to aby všetko fungovalo ako má :-)

Moderátori: remus, wladas

Neviem kde je problém

Poslaťod Hyp0cruiser » Pon Jan 05, 2009 10:31 pm

Zdravím

Potreboval by som poradiť ohľadom mojej VF. Dopredu sa ospravedlňujem ak to bude blbosť ale mám ju ešte len pár dní a neviem si rady. Mám problém, že cez hadice proste nejde ťahať.
Včera som si chcel zabafkať a odrazu to nešlo. Pred tým keď sa to stalo tak som rozobral a následne zostavil celú fajku znova a už to šlo, ale včera nie...potom som si všimol, že to tesnenie medzi telom a nádobkou na vodu sa odliepa a po chvíli sa odlepilo úplne. Asi je to tým...ale čo s tým mám robiť? Mám ho tam nalepiť alebo kúpiť nové či reklamovať fajku? Dopredu pekne ďakujem za odpoveď :s:
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod remus » Pon Jan 05, 2009 11:13 pm

To tam nemá čo robiť nalepené. Teda aspoň na tých pár fajách čo som držal sa to tesnenie vkladá. Lepiť ho je hlúposť.
Nejde ťahať. To znamená že z hadice nejde potiahnuť alebo ti nejde dym ?
Problém bude asi najskôr v tom, že si utlačil moc tabak do korunky nie ? A zapchal si si tak otvory.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod JamiROQaI » Pon Jan 05, 2009 11:19 pm

stavims a ze si korunku moc natlakoval tabakom, :S
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod ceero » Pon Jan 05, 2009 11:32 pm

niekedy je na probleme aj kratka a uzka hadica, ale ak ti robi len niekedy tak problem bude asi v niecom inom. skus dat trebars menej vody, narob vecie dierky do alobalu. a ako povedali vyssie, netlac tabak, tabak ma byt volne polozeny v primeranom mnozstve ;)
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod POtkan » Uto Jan 06, 2009 9:19 am

nemas nahodou priliz zanesene gulicky vo ventiloch? aj to by mohol byt problem

co je to presne za fajku?
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hyp0cruiser » Uto Jan 06, 2009 9:58 am

No je to fajka strednej veľkosti Aladin dvojhadicová...rovno poviem ze to nie je v natlakovani tabaku pretoze nejde ťahať už vtedy kym korunka nie je nasadená na tele...Problem je ten že cez hadicu nejde ťahať vôbec..takže samozrejme nejde dym ale keď sa pokúšam ťahať cez fajku tak to neklokoce a nema to žiaden efekt (je to ponorené vo vode) :)
Tak teraz neviem čo znamená to tesnenie medzi nadobkou na vodu a telom ale jednoznacne bolo spociatku prilepene a teraz sa odlepilo...
A neviem možno že by to potom mohlo byť tymi guličkami vo ventiloch, ale mohlo by sa to stať keď som ju použil ešte len štyri krat tu fajku?
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod remus » Uto Jan 06, 2009 10:11 am

Všetko sa môže pokaziť.
Aj to čo sa nemôže, sa pokazí.... :cha
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hyp0cruiser » Uto Jan 06, 2009 10:21 am

Tak co by si mi navrhoval? reklamaciu? : :rit:
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod Mardy » Uto Jan 06, 2009 10:44 am

Skus zapchat druhu hadicu ;)
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod martinpn » Uto Jan 06, 2009 10:54 am

no skus ci ti ide tahat aspon cez hadicu ked ju mas vonku odpojenu ak amo hadica to neni ak hej tak je upchana
poto ak to je aladinka odsrobuj tie 2 nasady na hadice a vyber odtial gulicky a vyskusaj potom ak ti to pojde je to gulickami odstranis to tak ze jemne pilnikom zvecsis do strany dieru na tom nadstavci na hadicu ale do strany nie velkostne bo ti tam ta gulicka nebude potom drzat a ak ani to to neni tak potom mas upchane telo fajky ale nechce sami verit ze by sa ti to podarilo na obydvoch hadiciach podla mna su to tie gulicky
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Hyp0cruiser » Uto Jan 06, 2009 10:54 am

Mám samoupchávací mechanizmus takze v tom to tiez nemoze byť...:(
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod Hyp0cruiser » Uto Jan 06, 2009 11:03 am

Maš asi pravdu ze to bude tymi guličkami...hadicami to nie je tie som už prefukovať skúšal...tak vyskúšam teraz tie guličky...
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod Hyp0cruiser » Uto Jan 06, 2009 11:20 am

Tak som to skusil...a je to tymi guličkami lebo keď tam nie sú tak ide ťahať...chcem sa ešte opýtať čo by sa stalo keby som tam tie guličky nedal naspäť? :)
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod martinpn » Uto Jan 06, 2009 11:22 am

ak ich nedas naspat stane sa to ze pri tahani musis druhu hadicu prstom upchavat ak fajcite dvaja inak ak budes fajcit sam do 2hadice das tu gulicky a tahas sam bez problemov
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Uto Jan 06, 2009 4:56 pm

Hyp0cruiser píše:Tak som to skusil...a je to tymi guličkami lebo keď tam nie sú tak ide ťahať...chcem sa ešte opýtať čo by sa stalo keby som tam tie guličky nedal naspäť? :)

Toto sa stavalo aj mne pri trojhadicovej aladinke. Ventily sa zaniesli. Ten platz kde su gulicky treba cistit, aj samotne gulicky, potom je to ok. ale najlpesie po case ich vymenit..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Ďalší

Späť na Máte problém so svojou SHISHOU

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron