Phunnel bowl

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

Phunnel bowl

Poslaťod ____bast_____ » Sob Okt 10, 2009 12:10 pm

Čaute, teraz som dostal taký dobrí/ý nápad..:D. rozmýšlal som nad tým ako spraviť ten phunnel. Napadlo ma že by sa to dalu spravit z misky s toho stareho zvončeka a rúrky..:D .


Tak návod:(skúsim dat aj obrázok ale neviem ako sa to sem dava..:D teda zatial..:D)

Zoženiete si tú misku..:D To sa da popripade ukradnuť v nejakej triede kde maju pomôcky pre fyziku..:D
Ďalej si kúpite 12mm hlinikovu trubku v Baumaxe to stoji tak okolo 70sk či kolko to bolo..

ked to všetko máte do misky vyvŕtate dieru tých 12 mm aby ti tam vošla (odporúčam vyvŕtat tak 11 mm a potom to pilníkom dopracovať aby to presne sadlo a nemuseli ste si kupovať tepluodolné lepidlo)

Keď už máte dieru, z rúrky si odrežte nejaký ten kýsok (to ja nechám na vas),a zasuňte ju nieco málo pod okraj misky....

Toto bol len taký môj nápad napíšte čo nato hovoríte...
[/img]
____bast_____
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Okt 10, 2009 11:52 am

Poslaťod sokinko » Ned Okt 11, 2009 4:03 am

ked som precital uz tu cast ze rurka stoji 70sk, nebude lepsie si uz priplatit trochu a kupit si original kotlik?
Obrázok
mybrute--> http://arasw8.mybrute.com
SOEX na predaj, piste PM
http://sokinko.wz.cz/tabak.html
sokinko
Beginner
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 9:46 pm
Bydlisko: MT

Poslaťod ____bast_____ » Ned Okt 11, 2009 6:46 am

Podla mna nie lebo ked hce niekdo homemade tak je to proste ono....;)
____bast_____
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Okt 10, 2009 11:52 am

Poslaťod nZL » Ned Okt 11, 2009 11:55 am

Najlepsie je si to vymodelovat z hliny. Ked poznas niekoho co chodi na na vytvarny alebo odkupit od nekoho trochu modelarskej hliny a vymodelovat si... len neviem kolko tepla to vydrzi :D
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod ____bast_____ » Ned Okt 11, 2009 12:03 pm

nZL píše:Najlepsie je si to vymodelovat z hliny. Ked poznas niekoho co chodi na na vytvarny alebo odkupit od nekoho trochu modelarskej hliny a vymodelovat si... len neviem kolko tepla to vydrzi :D


jj..:D ona ja som chodil ze na vatvarku..:D a tak pojdem od ucitelky asi vypitat ale ze..:D by sa zislo asi to najskor vypalit ale tayych 300 stupnov v rure nebude stacit..:D to dam do plechovky a hodim do ohniska..:D :z:
____bast_____
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sob Okt 10, 2009 11:52 am

Poslaťod Anorcenko » Uto Okt 13, 2009 8:29 pm

900 sa páli v hrnčiarskej peci ...
Anorcenko
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 2:04 pm
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron