Nakhla Overpack metoda

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

Nakhla Overpack metoda

Poslaťod nZL » Pia Jan 22, 2010 7:36 pm

Ina metoda pre nakladanie Nakhla tabaku. Tuto metodu mozno pouzit len pri suchsich tabakoch (Nakhla a Tangiers, ine zatial nepoznam). V skratke sa proste tabak nasype natrhany do kotla az uplne kopcom a na to sa da alobal tak aby stlacil tabak dole. Pouziju sa velke diery sparatkom a prepichuje sa to az celkom dole cez diery aby neboli upchate. Prve co mi napadlo je: "sak sa to spali" - no v skutocnosti vraj takto nalozeny tabak nechuti spaleno, skor ma silnejsiu chut a ide ovela viac dymu. Momentalne nemam nakhla tabaky takze to nemozem skusit ale urcite to coskoro vyskusam. Napadlo ma to uz davnejsie, ze keby sa nakhla viac natlacila tak by davala viac dymu a tieto videa mi to len potvrdili.

navod pre bezny kotol> http://www.youtube.com/watch?v=0HGhplJf ... re=channel

Phunnel> http://www.youtube.com/watch?v=GjQ33LXM ... _embedded#
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Re: Nakhla Overpack metoda

Poslaťod fajočka » Pia Jan 22, 2010 7:57 pm

nZL píše:Ina metoda pre nakladanie Nakhla tabaku. Tuto metodu mozno pouzit len pri suchsich tabakoch (Nakhla a Tangiers, ine zatial nepoznam). V skratke sa proste tabak nasype natrhany do kotla az uplne kopcom a na to sa da alobal tak aby stlacil tabak dole. Pouziju sa velke diery sparatkom a prepichuje sa to az celkom dole cez diery aby neboli upchate. Prve co mi napadlo je: "sak sa to spali" - no v skutocnosti vraj takto nalozeny tabak nechuti spaleno, skor ma silnejsiu chut a ide ovela viac dymu. Momentalne nemam nakhla tabaky takze to nemozem skusit ale urcite to coskoro vyskusam. Napadlo ma to uz davnejsie, ze keby sa nakhla viac natlacila tak by davala viac dymu a tieto videa mi to len potvrdili.

navod pre bezny kotol> http://www.youtube.com/watch?v=0HGhplJf ... re=channel

Phunnel> http://www.youtube.com/watch?v=GjQ33LXM ... _embedded#
určite to vyskúšam lebo iný tabak ako naklha nezoženiem :)
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Jozefo » Pia Jan 22, 2010 9:33 pm

Ja to robim podobne a dymy mam ovela vacsie :D
Moc referencne to teda nie je.

Ale sam kazdy po par nalozeniach natlaceneho sluku zisti ako to tam ma dat...
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod Maki » Pia Jan 22, 2010 10:47 pm

no nepremyvane tabaky sa vraj mozu nakladat aj takto, ale radsej ostanem pri svojom style a hlavne pri lepsej znacke tabaku... tangiers som neskusal este a ani ma to nejak nelaka - ja nefajcim vodaro kvoli nikotinu...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod nZL » Pia Jan 22, 2010 11:03 pm

No to je prave to, ze pre kazdeho je "lepsia" ina znacka. Niektori ludia vobec nemaju radi znacky ako AF, Starbuzz, romman atd. lebo tie prichute su casto umele a ta cena je priliz vysoka. Podla nich su prave nakhla a tangiers tie najlepsie znacky, len ich treba vediet dobre nakladat. Na druhej strane je pravda ze niekto nema rad unwashed kvoli tomu obsahu nikotinu. Mne to ale nevadi a povedal by som ze to je mozno aj lepsie, proste na shishu treba klud a relax a taky jemny buzz sa mi k tomu perfektne hodi :)
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod fajočka » Ned Jan 31, 2010 11:35 am

ja som nieže naožil kopcom dal som trošku viac tabaku a hodil uhel a tabak sa pirlepil o alobal a spálil musel som ten spálený tabak vybrať a pokračovať v :x:
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Maki » Uto Feb 02, 2010 7:12 pm

no dnes som to vyskusal s kamosovou nakhlou DA, ktora bola uz reznuta v tegliku s troskou al fakher maty a riadne namelasovana... nalozil som kopcom, stlacil to alobalom dole, dierky som spravil gulatym sparatkom cca 15 ich bolo, nato rozpaleny kokosak, domcek a slo sa... zozaciatku to bolo celkom fajn, no po takych 20 minutach sa tabak zacal rapidne pripalovat a nepomahalo ani presuvanie uhlika, zhadzovanie domceka atd.. hold ostavam radsej pri klasickom sposobe ako som uz pisal...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Uto Feb 02, 2010 7:35 pm

Skusal som tiez tuto metodu s nakhla visna a po chvili prepaleny tabak ze sa nedalo ani potiahnut, jak som odkryl tak vrchna vrstva specena jak hrianky a pod tym tabak sotva ohriaty bol...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod fajočka » Uto Feb 02, 2010 7:36 pm

presne aj mne to spravilo vyhodil som ten spálený tabak a fajčil ďalej hneď to zhorelo..a chuť hnusná lebo sa mi prilepil tabak o alobal
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod nZL » Uto Feb 02, 2010 8:10 pm

Maki - to preto lebo tam bol AF

A pre ostatnych, tie uhliky tam treba najprv nechat zopar minut bez tahania nech to zoskvrkne ten vrchny tabak a tym sa vytvori taky "alobal z tabaku" alebo proste izolacna vrstva. Jasne ze ked tahate hned tak to chuti spaleno. Zatial som to skusal len raz, a bolo to dost hardcore ale dym total obrovsky (aj fotky som sem uz daval tusim) a chut vynikajuca. Je to podobny sposob ako pri neochutenych tabakoch, tam nejde ani folia, uhlik priamo na tabak.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod remus » Str Feb 03, 2010 11:45 am

Ja nepoužívam hinto, ale nakhlu celkovo nakladám trocha viac. Radšej ju dám do menšej korunky nech je až povrch ako do širokej 3mm pod okraj. A ide vpohode.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod fajočka » Str Feb 03, 2010 12:05 pm

ja mám len malú korunku takže ja tiež nakladám povrch ale vrchný tabak sa mi spáli po chvylke hunusna chut vyberem to spálené a fajčím a potom sa to už nespáli trochu to premiešam dám naspeť alobal dám uhlik a fajčím
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod St0nky » Štv Feb 11, 2010 10:19 pm

Podľa mňa je to dosť zaujímavá forma naloženia určite to vyskúšam lebo momentálne mám dosť nakhla tabaku... potom dám vedieť ako to dopadlo v mojom prípade :x:
Al - Waha je pre mňa to, čo pre zlatokopa zlato.

When you smoke the herb it reveals you to yourself. Bob Marley
St0nky
Light
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Sob Okt 31, 2009 1:37 pm
Bydlisko: BA-Rača

Poslaťod Jozefo » Štv Feb 11, 2010 11:48 pm

Suhlasim s nZL. Nakladanie kopcom plai pre menej melasove tabaky ako nakhla a dalsia vec je presne to ze to treba nechat par minutiek, mozno 5min, len tak bez tahania, ja osobne este fukam do uhliku aby bol zeravy.

potom ma clovek do konca tahania super chut, a mrtny dym...
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod fajočka » Pia Feb 12, 2010 9:39 pm

tak to hey nechal som to asi minuttku dve napokoji a taky dym že som newidel sam seba :D
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Ďalší

Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron