Popol

Vaše vychytávky

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod POtkan » Ned Jan 31, 2010 10:39 am

popolu sa nezbavis

cocochu treba rozpalit a nehybat s nou pokial neni cervena, spolu s bamboochou pri rozpalovani smrdi a ked ti padnu tie male kusky nizsie, moze to potom posobit zle na chut
Naposledy upravil POtkan dňa Ned Jan 31, 2010 12:08 pm, celkovo upravené 1
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

cocoa vs cocobrico

Poslaťod Jozefo » Ned Jan 31, 2010 11:14 am

Dik za radu s uhlikmi Cococha.
A co sa tyka oklepavania, vzdy oba cocobrico zoberiem, oklepem popol odfuknem z korunky popol a nikdy mi to neskazi chut, lepsie sa taha.

a dalsia vec je ze ich oklepavam aj preto, ze ich presuvam po korunke, aby nespalovali stale rovnaku cast tabaku.

A potom je smakova :) :x:
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod fajočka » Ned Jan 31, 2010 11:14 am

ja som si včera kúpil v nitre v maxe RZU a am prekvapili vydržali horeť hodinu ale na konci to už išlo málo dymu zo začiatku sa mi pálil tabak a pri konci málo dymu a tabak som mal naklha ovocný mix niečo hnusné to bolo ale keď som to už kúpil tak som to aj sfajčil náhodou na môj malý kotol mi to dosť dlho vydržalo
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Maki » Ned Jan 31, 2010 2:00 pm

jozefo: popol z kokosakov ti nezkazi chut tak ci tak - popol z rzu ano... ja kokosaky neoklepavam specialne - oklepu sa same ked ich posuvam, potom iba stiahnem popol z korunky kliestami...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod fajočka » Ned Jan 31, 2010 2:18 pm

možno by to vyriešil medzikružok na kotli normal dirky na jednej strane a dat kurok a na kružok dat dierky an druhu stranu tak by popol padal na alobal a nie na tabak ale možno keby ťaham tak by to ten popol stahlo zo sebou
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúci

Späť na Tipy & Triky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron